سرویس: سوژه های مردمی کد خبر: 96732 ۰۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۱

پیگیری سوژه مردمی؛

گلایه مردم از شلوغی تنها بانک ملت طبس/ بانک مرکزی مجوز ایجاد شعبه جدید به بانک‌ها نمی‌دهد

مردم طبس از شلوغی و خدمات‌دهی بانک ملت این شهر، گلایه دارند و خواستار ایجاد شعبه جدید در این شهر هستند.

گلایه مردم از شلوغی تنها بانک ملت طبس/ بانک مرکزی مجوز ایجاد شعبه جدید به بانک‌ها نمی‌دهد

به گزارش خبرنگار خاورستان، مردم طبس از خدمات‌دهی بانک ملت این شهر، گلایه دارند و اعلام می‌کنند چرا فقط یک شعبه بانک ملت در شهر پرجمعیت وجود دارد؟

مردم اعلام می‌کنند وقتی به بانک ملت می‌روند، با صف طولانی در انتظار مواجه می‌شوند. این موضوع را از معاون اعتباری بانک ملت استان پیگیری کردیم.

زرگری معاون اعتباری بانک ملت استان خراسان جنوبی در این خصوص به خاورستان، گفت: ایجاد شعبه مستلزم مجوز بانک مرکزی است و بانک مرکزی با گسترش و توسعه شعب مخالف است.

وی افزود: در شرایط شیوع بیماری کرونا حتی خود کارمندان شعبه به دلیل شلوغی در خطر هستند و این بیماری به آن دامن زده است و تلفات بیشتری در بین کارمندان بانک وجود دارد و تنها کاری که ما توانستیم انجام دهیم، افزایش نیرو بوده است.

معاون اعتباری بانک ملت استان خراسان جنوبی ادامه داد: بانک مرکزی در صورتی مجوز ایجاد شعبه جدید می‌دهد که ما شعبه‌ای را ببندیم و مجوز بستن آن را به شهرستان دیگری بدهیم و این غیرممکن است.

زرگری با اشاره به خدمات غیرحضوری بیان کرد: بیشتر خدمات ما به صورت غیرحضوری انجام می‌شود و تنها مشتریان برای دریافت و پرداخت پول به بانک مراجعه می‌کنند و مشتریان می‌توانند از 250 درگاه غیرحضوری مانند همراه‌بانک، اینترنت بانک و... استفاده کنند.

وی اظهار کرد: متأسفانه فرهنگ خدمات غیرحضوری در بین مردم نهادینه نشده است. برای مثال مردم برای پرداخت اقساط خود که می‌توانند از طریق همراه بانک و اینترنت بانک پرداخت کنند، به شعبه مراجعه می‌کنند.

معاون اعتباری بانک ملت استان خراسان جنوبی در پایان گفت: استفاه از خدمات غیرحضوری برای مشتریان بسیار بهتر است زیرا در زمان، انرژی و هزینه‌ی آن‌ها صرفه‌جویی و حجم کار شعبه کم می‌شود و کارمندان بهتر می‌توانند خدمات ارائه دهند.

انتهای پیام/133/ 14/ 4


نظرات بازدیدکنندگان

ناشناس
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶

متاسفانه این آقای مسئول کم کاری خود و مجموعه بانک ملت رو به عدم آگاهی مردم و نبود فرهنگ خدمات غیرحضوری ربط میده و بجای پاسخگویی ، توهین میکنه. من چند ساله همین شعبه بانک ملت طبس نرفتم و تمام کارهامو غیرحضوری انجام دادم ولی فقط همون یکبار که برای تعویض کارت مراجعه کردم برای تمام دفعاتی که نرفتم بانک کافیه.


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب