سرویس: اقتصادی کد خبر: 97006 ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۳

مسئول ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری خراسان جنوبی:

بررسی مشکلات 17 واحد صنعتی از ابتدای سال‌جاری در کمیته حمایت قضائی از سرمایه‌گذاری خراسان جنوبی

داریوش گفت: مشکلات 17 واحد صنعتی از ابتدای سال‌جاری تاکنون در این جلسات مورد بررسی قرار گرفته و مشکلات اغلب آن‌ها در قسمت‌هایی که مربوط به حمایت‌های قضائی بوده، حل شده است.

بررسی مشکلات 17 واحد صنعتی از ابتدای سال‌جاری در کمیته حمایت قضائی از سرمایه‌گذاری خراسان جنوبی

به گزارش خبرنگار خاورستان، کمیته حمایت قضائی از سرمایه‌گذاری و اقتصاد مقاومتی استان خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در دادگستری خراسان جنوبی برگزار شد.

عباس داریوش معاون قضائی رئیس کل و مسئول ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری خراسان جنوبی در انتهای این جلسه در جمع خبرنگاران گفت: ستاد اقتصاد مقامتی دادگستری‌های استان جهت حمایت از سرمایه‌گذاری‌ها و مالکیت‌های مشروعی که در استان وجود دارد و حمایت قضائی و حقوقی از سرمایه‌گذار، اقداماتی را انجام می‌دهد که از آن جمله برگزاری جلسات با حضور مسئولان استانی و واحدهای صنعتی که دارای مشکل هستند، است.

وی افزود: سومین جلسه در سال‌جاری، امروز تشکیل شد که به مشکلات سه واحد صنعتی و کارخانه استان پرداخته شد.

معاون قضائی دادگستری خراسان جنوبی گفت: در جلسه امروز موانع و مشکلات شرکت‌های پادسازه قهستان، رهسازی بیرجند و لوله و پروفیل و یکی از واحدهای گردشگری، مورد بررسی قرار گرفت و تصیمات خوبی اتخاذ شد تا این سه شرکت به چرخه فعالیت برگردند.

داریوش افزود: سعی ما این است از ظرفیت‌های استانی ازجمله گردشگری، صنعت و معدن به طریق مناسب استفاده بهینه و از تعطیلی کارخانه‌ها و بیکاری کارگران جلوگیری شود.

وی اظهار کرد: بیشترین مشکلات واحدهای تولیدی مربوط به بانک‌های عامل و قرارداد با بانک‌ها است.

مسئول ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری خراسان جنوبی تصریح کرد: توصیه ما این است اشخاص حقیقی و حقوقی که قرار است سرمایه‌گذاری انجام دهند و واحد صنعتی را افتتاح کنند، در قراردادها موضوعات حقوقی را مدنظر قرار داهند و از مشاوران حقوقی استفاده کنند تا به مشکلی برخورد نکنند.

داریوش افزود: مشکلات 17 واحد صنعتی از ابتدای سال‌جاری تاکنون در این جلسات مورد بررسی قرار گرفته و مشکلات اغلب آن‌ها در قسمت‌هایی که مربوط به حمایت‌های قضائی بوده، حل شده است.

وی اظهار کرد: 30 واحد دیگر که دارای مشکلات حقوقی و قضائی است در جلسات آینده ستاد اقتصاد مقاومتی مطرح می‌شود و به مشکل آن‌ها رسیدگی خواهد شد.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب