سرویس: اجتماعی کد خبر: 97026 ۰۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵

نماینده مردم بیرجند در دیدار با رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور مطرح کرد؛

سریع‌تر به گلایه مردم روستا از منابع طبیعی رسیدگی شود/ لزوم نگاه ویژه در تخصیص اعتبارات آبخیزداری به خراسان جنوبی

خسروی گفت: با تمام اقدامات انجام شده، در تمام دهگردشی‌ها مردم از موضوعات منابع‌طبیعی گلایه‌هایی دارند که می‌بایست هرچه سریع‌تر رسیدگی شود.

سریع‌تر به گلایه مردم روستا از منابع طبیعی رسیدگی شود/ لزوم نگاه ویژه در تخصیص اعتبارات آبخیزداری به خراسان جنوبی

به گزارش خاورستان، اعضای مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی شب‌گذشته با مسعود منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور دیدار و در خصوص مشکلات و ظرفیت‌های منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفت‌وگو کردند.

حسین خسروی رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در این دیدار ضمن قدردانی از اقدامات سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور و استان گفت: سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور نگاه ویژه در حوزه اعتبارات به استان داشته و ان‌شاءالله این نگاه ویژه ادامه داشته باشد.

وی با تأکید بر پراکندگی، مرزی‌بودن، خشکسالی چندین ساله و وسعت خراسان جنوبی عنوان کرد: اختصاص اعتبارات حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری نیازمند نگاه ویژه است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، خواستار برنامه‌ریزی و اعتبار برای احداث سدها و بندهای خاکی و جلوگیری از هدررفت روان‌آب‌ها شد.

خسروی در ادامه به مشکلات روستائیان استان در حوزه منابع طبیعی اشاره کرد و گفت: با تمام اقدامات انجام شده، در تمام دهگردشی‌ها مردم از موضوعات منابع‌طبیعی گلایه‌هایی دارند که می‌بایست هرچه سریع‌تر رسیدگی شود.

در این دیدار سایر نمایندگان استان به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی نیز گزارشی از فعالیت‌ها و مشکلات حوزه کاری خود ارائه کرد.

در پایان رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با ارائه گزارشی از سیاست‌ها، برنامه‌ها، فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده،  قول مساعد برای اختصاص اعتبار ویژه و راهکارهای خوب برای حل مشکلات حوزه منابع طبیعی ارائه کرد.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب