سرویس: اخبار استان کد خبر: 97121 ۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی:

بیش از 1200 نفر در خراسان‌جنوبی مشمول دریافت وام ودیعه مسکن شدند

داعی گفت: در خراسان‌جنوبی 2هزار و 758 نفر برای دریافت وام ودیعه مسکن ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد یک‌هزار 250 نفر واجد شرایط شناخته شدند.

بیش از 1200 نفر در خراسان‌جنوبی مشمول دریافت وام ودیعه مسکن شدند

به گزارش خبرنگار خاورستان، وحید داعی مديركل راه و شهرسازی استان خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در خراسان‌جنوبی 2هزار و 758  نفر برای دریافت وام ودیعه مسکن ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد یک‌هزار  250 نفر واجد شرایط شناخته شدند.

وی افزود: باتوجه به رکود برخی کسب و کارها براثر شیوع ویروس کرونا برخی مستاجران با مشکل روبرو شدند که دولت مصوبه‌ای مبنی بر پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به این قشرتصویب کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی بیان کرد: براساس این مصوبه رقم دریافت تسهیلات برای تهران، کلان شهرها و سایر شهرها به ترتیب ۵۰، ۳۰  و ۱۵ میلیون تومان در نظر گرفته شد.

داعی عنوان کرد: ثبت‌نام اولیه این طرح از ۴ تا ۹ مرداد انجام شد و پس از آن از ۱۴ تا ۲۰ مرداد به متقاضیان مهلت داده شد که نسبت‌ به بارگزاری مدارک خود به صورت اینترنتی اقدام کنند و با توجه به این‌که در مرحله دوم تعدادی از متقاضیان نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام نکرده بودند تا ۲۴ شهریور به آنها فرصت ثبت مدارک داده شد.

وی اظهار کرد: از مشمولان دریافت وام ودیعه مسکن در استان خراسان جنوبی تاکنون 227 نفر موفق به دریافت تسهیلات و 37 نفر در حال تشکیل پرونده در بانک‌ها هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی با بیان این‌که متقاضیان وام ودیعه مسکن باید فاقد زمین و مسکن  ودارای اجاره نامه رسمی باشند افزود: در مرحله اول این طرح به افراد زیر پوشش کمیته امداد و حقوق بگیران تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب