سرویس: اخبار استان کد خبر: 97165 ۱۴:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵

در خبرهای 5 مهر کانال پلیس خراسان‌جنوبی آمده است

کشف بیش از 200 کیلوگرم تریاک در سه شهرستان خراسان‌جنوبی

در شهرستان‌های سرایان، سربیشه و نهبندان بیش از 200 کیلوگرم تریاک کشف شد.

کشف بیش از 200 کیلوگرم تریاک در سه شهرستان خراسان‌جنوبی

به گزارش خاورستان، به نقل از پايگاه خبری پليس ناصر فرشيد فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: مأموران نیروی انتظامی شهرستان سرايان هنگام كنترل محورهای عبوری به يک سواری پرايد كه با سرعت بالايی در حركت بود، مشكوک شدند و به راننده خودرو دستور ايست دادند.

وی افزود: ماموران خودرو را متوقف و پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از آن 142 كيلو و 210 گرم ترياک كشف كردند.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی بیان كرد: در اين رابطه سواری پرايد توقيف و 2 متهم دستگير شدند كه متهمان دستگير شده به همراه پرونده برای سير مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرشید با بيان اين‌كه مبارزه با پديده شوم مواد مخدر با جديت از سوی پليس دنبال می‌شود، به شهروندان توصيه كرد: در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان مواد مخدر و هرگونه بی‌نظمی و اخلال در نظم عمومی با مرکز فوريت‌هايی پليسی 110تماس و موضوع را به پليس اطلاع دهند.

کشف 99 کيلوگرم تریاک در شهرستان سربیشه

علی اکبر حیدری معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان‌جنوبی از کشف 99 کیلوگرم ترياک در شهرستان سربيشه خبر داد.  

وی افزود: روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان سربيشه هنگام کنترل محورهای عبوری به يک سواری پژو 405 مشكوک شدند و به راننده خودرو دستور ايست دادند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی تصريح كرد: راننده خودرو به محض مشاهده ماموران متواری شد كه بلافاصله طرح مهار اجرا و خودرو توسط ماموران متوقف که در بازرسی و پاکسازی محل مقدار 99 کیلو ترياك کشف كردند.

حيدری با بیان این‌که در این رابطه 2 متهم دستگیر و به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند از شهروندان درخواست کرد: در صورتی كه فعاليت‌های غيرقانونی و افراد مشکوک مشاهده كردند موضوع را به مركز فوريت‌های 110با پليس درميان بگذارند.

كشف 900 لیتر سوخت قاچاق در شهرستان خوسف

کاظم صادقی فرمانده نیروی انتظامی خوسف از کشف 900 ليتر سوخت قاچاق در اين شهرستان خبر داد.  

وی افزود: در راستای برخورد قاطعانه نيروی انتظامی با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی، ماموران انتظامی شهرستان خوسف هنگام کنترل خودروهای عبوری در این شهرستان به یک سواری پژو 405 مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور ايست دادند.

صادقی تصريح كرد: راننده خودرو پژو 405 با بی توجهی به دستور ايست پليس متواری شد و ماموران با انجام اقدامات پليسی خودرو را متوقف كرده و در بازرسی از خودرو 900 لیتر سوخت خارج از شبكه کشف کردند.

فرمانده نیروی انتظامی خوسف با بيان اين‌كه در این رابطه یک متهم دستگیر و به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شد، گفت: مبارزه با قاچاق سوخت و فراورده‌های نفتی با جديت از سوی پليس دنبال می‌شود و با توجه به نقش بی بديل شهروندان در دستاوردهای پليس، ضروری است همکاری آنان در اين زمينه، بيش از گذشته با ماموران تداوم يابد و هر گونه مورد مشکوکی را از طريق مركز فوريت‌های 110 به پليس اطلاع دهند.

كشف 51 كيلو و 700 گرم ترياک در نهبندان  

احسان رحیمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان از كشف 51 كيلو و 700 گرم ترياک در اين شهرستان خبر داد.  

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان نهبندان هنگام گشت‌زنی در محور های كويری به يک وانت پيكان  كه با سرعت زيادی در حركت بود مشكوک شدند و به راننده خودرو دستور ايست دادند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان افزود: راننده خودرو به محض مشاهده ماموران متواری شد كه ماموران با اقدامات هوشمندانه پليسی خودرو را متوقف كرده و در بازرسی از خودرو مقدار 51 كيلو و 700 گرم ترياک كشف كردند.

رحيمی تصريح كرد: در اين رابطه خودرو توقيف و متهم دستگير شده با تشكيل پرونده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب