سرویس: اخبار استان کد خبر: 97455 ۰۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱

رئیس دانشگاه پیام نور خراسان‌جنوبی خبر داد

آغاز ثبت‌نام غیر حضوری پذیرفته شدگان در دانشگاه پیام نور/ بخشودگی بدهی شهریه 

زنگویی زاده گفت: ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی آغاز شده و تا 10 آبان ماه ادامه دارد.

آغاز ثبت‌نام غیر حضوری پذیرفته شدگان در دانشگاه پیام نور/ بخشودگی بدهی شهریه 

به گزارش خبرنگار خاورستان، ابراهیم زنگویی‌زاده رئیس دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تمام پذیرفته شدگان در دانشگاه‌های پیام نور استان خراسان جنوبی باید با مراجعه به سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir و انجام مراحل پذیرش نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی افزود: تمامی پذیرفته شدگان می‌بایست با شناسه کاربری و گذرواژه  که در صفحه اول سامانه گلستان مشخص شده وارد این سامانه شده و نسبت به بارگذاری مدارک خواسته شده جهت پذیرش غیر حضوری اقدام کنند.  

رئیس دانشگاه پیام‌نور خراسان‌جنوبی بیان کرد: امسال با تدابیر دیده شده در دانشگاه پیام نور دانشجویان جدیدالورود با پرداخت ۵۰ درصد شهریه ثابت حداکثر ۱۳۰ هزار تومان می‌توانند نسبت به ثبت نام در دانشگاه و انتخاب واحد اقدام کرده و همچنین از وام‌های بسیار خوب دانشگاه از جمله وام بانک قرض الحسنه مهر و صندوق رفاه دانشجویان استفاده کنند.

بخشودگی بدهی شهریه 

زنگویی‌زاده از بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویانی که در سال‌های قبل در دانشگاه پیام نور پذیرفته شده و برای ادامه تحصیل مراجعه نکرده‌اند، خبر داد و گفت: با توجه به تقاضای بسیاری از دانشجویان این دانشگاه امکان بازگشت به تحصیل برای دانشجویان عدم مراجعه با بخشودگی بدهی شهریه و سنوات فراهم شد.

وی با بیان این‌که این طرح صرفاً ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال ۹۷ و قبل از آن است، افزود: دانشجویان عدم مراجعه که تقاضای ادامه تحصیل را دارند، حداکثر تا ۳۰ دی ماه ۹۹ باید درخواست خود را به بخش آموزش مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان ارائه دهند.

رئیس دانشگاه پیام نور خراسان‌جنوبی گفت: طبق این مجوز، برای ترم2های عدم مراجعه دانشجویان، مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد و از نیمسال اول تحصیلی سال ۹۹-۱۴۰۰ قابل اجرا است.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب