سرویس: اجتماعی کد خبر: 97580 ۱۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳

استاندار خراسان جنوبی در گفت‌وگوی اختصاصی با خاورستان:

برنامه‌ها را با کمک مردم پیش می‌بریم/ تلاش می‌کنیم پروژه‌های در دست اجرا را به سرعت به نتیجه برسانیم

ملانوری گفت: برنامه‌های مهمّی در خراسان جنوبی وجود دارد که با استفاده از ظرفیت‌های استان و کمک گرفتن از توان دولت تلاش می‌کنیم برنامه‌ها و پروژه‌های در دست اجرا را به سرعت به نتیجه برسانیم تا مردم به خوبی از آن بهره‌مند شوند.

برنامه‌ها را با کمک مردم پیش می‌بریم/ تلاش می‌کنیم پروژه‌های در دست اجرا را به سرعت به نتیجه برسانیم

حمید ملانوری‌شمسی استاندار خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، با تبریک میلاد پیامبراسلام(ص) و امام جعفرصادق(ع) و گرامیداشت روز مبارزه با استکبار جهانی گفت: امروز بیش از هر زمانی، مردم از سیاست‌های آمریکا و استکبار جهانی متنفر هستند و گرچه بیماری کرونا باعث‌شده مردم در خیابان حضور پیدا نکنند اما در دلشان از استکبار نفرت دارند.

وی افزود: کاملا استان خراسان جنوبی را می‌شناسم به دلیل ارتباطاتی که قبلا داشتم و به دلیل مسئولیتم به عنوان مدیرکل سیاسی وزارت کشور که رصد، تحلیل و گزارش‌گیری مدیریت استان را برای ارسال به رئیس جمهور و وزیر کشور، داشتم.

استاندار خراسان جنوبی با بیان این‌که روزهای اخیر مطالعات زیادی نسبت به خراسان جنوبی داشتم گفت: استان خراسان جنوبی را به لحاظ منابع انسانی و شخصیت‌های برجسته علمی، فرهنگی، اجتماعی و مذهبی می‌شناسم و این استان منابع خوبی در بخش‌های مختلف ازجمله معادن و کشاورزی و سایر موضوعات مانند مرزی‌بودن، مباحث اجتماعی، فرهنگی و امنیتی و همچنین اقتصادی و سیاسی دارد.

ملانوری با بیان این‌که اطلاعات خوبی از خراسان جنوبی دارم افزود: سال پایانی دولت دوازدهم است و دولت برنامه‌هایی در استان شروع کرده است و تاکنون استانداری و آقای معتمدیان که از استانداران خوب و فعال بود و مردم رضایتمندی خوبی از عملکردش داشتند، برنامه‌ها را پیش بردند.

وی اظهار کرد: برنامه‌های مهمّی در حوزه‌های راه، راه‌آهن، کشاورزی و آب در خراسان جنوبی وجود دارد که با هماهنگی همه مدیران و استفاده از ظرفیت‌های استان و کمک گرفتن از توان دولت تلاش می‌کنیم برنامه‌ها و پروژه‌های در دست اجرا را به سرعت به نتیجه برسانیم تا مردم به خوبی از آن بهره‌مند شوند.

برنامه‌های کوتاه‌مدت و درازمدت

استاندار خراسان جنوبی گفت: یکسری برنامه‌ها برای دوره کوتاه‌مدت برنامه‌ریزی کردیم که شروع می‌کنیم و با همکاری مردم و نخبگان استان پیش می‌بریم.

ملانوری افزود: یکسری برنامه‌ها را نیز برای درازمدت باید شروع کنیم تا دیگران که می‌آیند، ادامه دهند و مسیر استان به سمت توسعه و پیشرفت باشد.

رسانه وظیفه دوسویه دارد

وی اظهار کرد: به شدّت به حوزه رسانه و مسائل فرهنگی و اجتماعی علاقه‌مند هستم و معتقدم رسانه وظیفه دوسویه دارد.

استاندار خراسان جنوبی اضافه کرد: رسانه‌ها حق‌الناسی را به سرمنزل مقصود می‌رسانند و حقّی که مردم به گردن دولت، مدیران و خدمتگزارانشان دارند و از بابی که مردم مطلع باشند که چه برنامه‌هایی در حال انجام است و به کجا رسیده است، رسانه‌ها انجام می‌دهند.

ملانوری افزود: دولت نیز حقی دارد که حق‌الناس حساب می‌شود؛ این‌که بداند انتظارات مردم چیست و خدماتی که انجام می‌دهد به معنای واقعی، اطلاع‌رسانی شود.

وی اظهار کرد: رسانه‌ها، بازوی توانمند و اجرایی سازمان‌ها و مدیران اجرایی هستند تا بتوانند فضا را آرام نگه دارند، نشاط اجتماعی و سیاسی ایجاد کنند و مردم، مسئولان، دولت و نظام را برای توسعه همراهی کنند.

استاندار خراسان جنوبی گفت: رسانه‌ها کمک کنند و ما نیز از ظرفیت بزرگ رسانه‌ها استفاده و تلاش می‌کنیم ارتباط خوبی داشته باشیم با این هدف که همگی به توسعه استان و خدمت به مردم، کمک کنیم.

انتهای پیام/4


نظرات بازدیدکنندگان

احمد
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴

انشالله كه استاندار محترم قدمشان مايه خير بركت باشد .استاندار قبل كه فقط كار نمايشي وتبليغي كردند بدون هيج دستاوردي ورفتند .اخرين اقدام تبعيض اميز ايشان با مجموعه خودشان اين بود كه به بهانه كمك به نيروهاي خدماتي وقراردادي مبلغي حورد يك ميليون تومان هديه دادند .وبه مديران محترم ستادي كه تخم دوزرده ميگذارند مبلغ بالاي دوميليون پرداخت كردند .وفرمودن به نيروهاي رسمي يك ريال ندهيد كه ندادند .حال قسمت تلخ ماجرا اينجاست كه مگر مديران شما رسمي نبودند كه هم از ......مخورن وهم.....فقط روشون نشده اصل ماجرا را بفرمايند وهمان رياكاري كه داشتند اشكار سازند .چون تمامي نيروهاي طيف خودشان مدير وفرماندار وكارشناس مسوول و.....هستند وفقط نيروهاي رسمي طيف مقابل كه به زعم اين دولت نيروهاي دشمن هستند در پستهاي كارشناسي هستند .انشالله كه بتوانند در آخرت هم پاسخگوي عملكرد نمايشي وتبعيض آلود خودباشند


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب