سرویس: اقتصادی کد خبر: 97613 ۱۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷

یک اتفاق مشکوک در اقتصاد ایران؛

آیا اصلاح‌طلبان فشار اقتصادی بر مردم را عامدانه تا انتخابات آمریکا نگه داشته‌اند؟

طی روزهای گذشته و همزمان با گمانه زنی ها در رابطه با نتایج انتخابات آمریکا قیمت ارز سکه و طلا در بازارهای داخلی با شیب قابل ملاحظه ای رو به کاهش است.

آیا اصلاح‌طلبان فشار اقتصادی بر مردم را عامدانه تا انتخابات آمریکا نگه داشته‌اند؟

به گزارش خاورستان، طی روزهای گذشته و همزمان با گمانه زنی ها در رابطه با نتایج انتخابات آمریکا قیمت ارز سکه و طلا در بازارهای داخلی با شیب قابل ملاحظه ای رو به کاهش است.

در افکار عمومی این سوال مطرح میشود که چه اتفاق ملی در ۴۸ ساعت گذشته افتاده است؟ تحریم ها لغو شده؟ ارز قابل توجهی وارد کشور شده است؟ یا کنترل قیمت های ذکر شده تا این اندازه در اختیار عده ای در دولت است یا نهادهای اقتصادی مرتبط با این اقلام؟

امروز باید دستگاه‌های اجرایی کشور به این موضوع پاسخ بدهند که وقتی ظرف مدت ۴۸ امکان ریزش قیمت مثلا دلار تا ۵ هزار تومان وجود دارد آیا طی ۳ سال اخیر امکان کنترل فشار بر مردم وجود نداشت؟ آیا دولت در این مدت به خاطر انتظار برای انتخابات آمریکا فشار اقتصادی به ملت را طولانی کرده و مقاصد سیاسی را به منافع و معیشت مردم ترجیح داه است؟

انتهای پیام/4

دانا


نظرات بازدیدکنندگان

قلي
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷

همانطور كه رهبري بارها فرمودن مشكلات اقتصادي فعلي ربطي به تحريمها ندارد ؛كاملا مشخص وپرواضحه همه بدبختيها زير سر خوددولتيها (اصلاح طلبان) هست .والانم ميخواهد بگويند چون فلان شخص رييس جمهورامريكا شده قيمتها پايين امده وذهن مردم را براي يك برجام ديگر ودراصطلاح مذاكره اماده كنند وگرنه هربيسوادي ميداند كه هركه رييس جمهورشود فرقي براي مردم نميكند؛جز اقازاده هاي دزد مقيم امريكا


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب