سرویس: اجتماعی کد خبر: 97727 ۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۶

طی مراسمی؛

غلامرضا روشان، سرپرست اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی خراسان‌جنوبی شد

طی مراسمی پیش از ظهر امروز با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان زندان‌های کشور، رئیس کل دادگستری خراسان‌جنوبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی و مدیرکل زندانها، اقدامات تامینی و تربیتی خراسان‌جنوبی برگزار شد.

غلامرضا روشان، سرپرست اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی خراسان‌جنوبی شد

به گزارش خبرنگار خاورستان، طی مراسمی پیش از ظهر امروز مراسم تودیع مدیرکل و سرپرست زندان‌ها، اقدامات تامینی و تربیتی خراسان‌جنوبی با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان زندان‌های کشور، رئیس کل دادگستری خراسان‌جنوبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی و مدیرکل زندان‌ها، اقدامات تامینی و تربیتی خراسان‌جنوبی برگزار شد.

در این مراسم از خدمات علی هاشمی، مدیرکل سابق زندان‌ها و اقدامات تامینی خراسان‌جنوبی قدردانی و غلامرضا روشان به عنوان سرپرست اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی خراسان‌جنوبی معارفه شد.

علی عاشمی مدیرکل سابق زندان‌ها و اقدامات تامینی خراسان‌جنوبی در این مراسم به کمک 370 میلیون تومانی استاندار سابق خراسان‌جنوبی در بحث آزادسازی زندانیان، اشاره کرد و گفت: در صدا و سیمای خراسان‌جنوبی در همه زمینه‌ها به اندازه ده سال تولید محتوا شده است.

وی با بیان این‌‍که نیروی انسانی پرتلاش در خراسان‌جنوبی بی نظیر است، اظهارکرد: رسالت ما، رسالت اصلاحی و تربیتی است و این افتخار بنده است که به عنوان یک زندان‌بان در جامعه خدمت کنم.

غلامرضا روشان، سرپرست اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی خراسان‌جنوبی نیز در این جلسه، بیان کرد: امیدواریم با یاری خدا و همه شما بزرگواران در مسیر خدمت به خلق الله گام برداریم.

وی با بیان این‌که در سازمان زندان‌ها با اهداف عالی خدمت می‌کنیم، افزود: تلاش می‌کنیم در مسیر اصلاح و تربیت با تمام توان گام برداریم.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب