سرویس: اجتماعی کد خبر: 97823 ۱۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶

موج مهربانی در بیرجند برای کمک به بیماران کرونایی نیازمند

مرکز نیکوکاری موج مهربانی با همکاری خیران ۱۰۰ بسته غذایی تقویتی و ارگانیک در بین بیماران کرونایی نیازمند شهرستان بیرجند توزیع کرد.

موج مهربانی در بیرجند برای کمک به بیماران کرونایی نیازمند

به گزارش خبرنگار خاورستان، «سارا خسروی» مدیر مرکز نیکوکاری موج مهربانی در حاشیه مراسم آماده سازی و توزیع بسته های غذایی ویژه بیماران کرونایی نیازمند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متأسفانه در هفته های اخیر شاهد پیشرفت روزانه تعداد بیماران کرونایی در سطح استان و به دنبال آن، آمار بالای فوتی ها هستیم و به نظر می رسد محرومیت استان در این شرایط حادّ و بحرانی از همه ی زوایا بیش از پیش خودنمایی می کند.

مدیر موسسه نیکوکاری موج مهربانی بیرجند ادامه داد: در همین راستا طرح ضروری این ماه مرکز نیکوکاری، تهیهی پک تقویتی متشکل از مواد مقوی و ارگانیک ویژه ایمن‌سازی بدن و تقویت بنیهی جسمانی بخشی از این افراد نیازمند است.

وی از تهیه ۱۰۰ بسته غذایی تقویتی و ارگانیک برای توزیع در بین بیماران کرونایی نیازمند بیرجند خبر داد و افزود: اقلام اهدایی این بسته غذایی شامل عسل ارگانیک، پک دمنوش های گیاهی، خرما، میوه، قرص ویتامین، ماسک و اسپری ضدعفونی کننده است.

خسروی با بیان اینکه ارزش هر بسته غذایی و تقویتی ۱۴۰ هزار تومان است، گفت: این بسته های غذایی در اختیار نیازمندانی که توسط خود موسسه شناسایی و یا توسط کمیته امداد معرفی شده اند، قرار می گیرد.

انتهای پیام / 3

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب