سرویس: اجتماعی کد خبر: 98379 ۰۹:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳

مدیرامور آب و فاضلاب شهرستان درمیان مطرح کرد؛

اصلاح شبکه آب شهرستان درمیان با همکاری بنیاد علوی/ اختصاص ۱۲ میلیارد تومان اعتبار برای انجام پروژه

خسروی گفت: با توجه به این‌که در سطح شهرستان درمیان در نقاط روستایی و شهری شاهد هدرفت آب هستیم، طی تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد علوی، اصلاح شبکه آب شهرستان را در برنامه داریم.

اصلاح شبکه آب شهرستان درمیان با همکاری بنیاد علوی/ اختصاص ۱۲ میلیارد تومان اعتبار برای انجام پروژه

شهرام خسروی‌بیژائم مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان درمیان در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: با توجه به این‌که در سطح شهرستان درمیان در نقاط روستایی و شهری شاهد هدرفت آب هستیم، طی تفاهم نامه‌ای با بنیاد علوی به عنوان نهاد پیشرفت شهرستان درمیان، اصلاح شبکه آب شهرستان را در برنامه داریم.

وی افزود: آماده‌کردن نقشه‌های مسیر بر عهده اداره آب و فاضلاب شهرستان است که باید این اقدام انجام و نقشه‌ها تحویل بنیاد علوی قرار داده شود.

مدیرامور آب و فاضلاب شهرستان درمیان بیان کرد: خرید لوله برای اصلاح شبکه را بنیاد علوی عهده‌دار شده است.

خسروی عنوان کرد: اصلاح شبکه آب را برای هر چهار شهر شهرستان درمیان که شامل اسدیه، طبس، گزیک و قهستان می‌شود و ۹ روستا در سطح شهرستان طی مرحله اول در برنامه داریم و بعد از آن اگر روستاهای بیشتری مورد نظر باشد را می‌توانیم اضافه کنیم.

12 میلیارد تومان اعتبار برای اصلاح شبکه آب در شهرستان درمیان

وی اظهار کرد: اعتبار برآوردشده برای اصلاح شبکه آب در شهرستان درمیان با همکاری بنیاد علوی ۱۲ میلیارد تومان است.

مدیرامور آب و فاضلاب شهرستان درمیان گفت: از این میزان اعتبار، حدود هشت میلیارد تومان را آب و فاضلاب و چهار میلیارد تومان را بنیاد علوی پرداخت می‌کند.

خسروی افزود: کار اصلاح شبکه در طبس‌مسینا انجام و در قهستان نیز قرارداد منعقد و کار در حال آغازشدن است.

وی عنوان کرد: در تفاهم نامه‌ای که با بنیاد علوی در بحث اصلاح شبکه آب شهرستان منعقد شده، بازه زمانی برای اتمام کار تعریف و مشخص نشده است.

آبرسانی سیار به ۵۱ روستا در درمیان

مدیرامورآب و فاضلاب شهرستان درمیان در مورد آبرسانی سیار در این شهرستان، گفت: در حال حاضر آبرسانی سیار به ۵۱ روستا در شهرستان درمیان انجام می‌شود.

خسروی در مورد پروژه‌های آبرسانی در سطح شهرستان درمیان بیان کرد: پروژه آبرسانی به روستاهای خیرآباد، اِشک، محمدیه، خورشیدان، مهدی‌آباد گندمی، سرخنگ و ... در حال کار است.

وی با بیان این‌که در سطح شهرستان درمیان حدودا ۱۰ مجتمع آبرسانی داریم، اظهار کرد: اعتبارات پروژه‌های آبرسانی شهرستان درمیان از محل اعتبارات استانی است.

انتهای پیام/127/ 14/ 4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب