سرویس: اقتصادی کد خبر: 98535 ۱۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۵

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت برق خراسان‌جنوبی مطرح کرد؛

شناسایی سه مرکز استخراج ارز دیجیتال در خراسان‌جنوبی

منصوریان گفت: در مانور سراسری تعدیل روشنایی که در خراسان‌جنوبی همزمان با سراسر کشور برگزار شد، سه مرکز استخراج ارز دیجیتال با 46 دستگاه ماینر شناسایی شد.

شناسایی سه مرکز استخراج ارز دیجیتال در خراسان‌جنوبی

هادی منصوریان معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان‌جنوبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خاورستان، ضمن انتقاد از مشترکینی که به صورت غیرمجاز از رمزارزها و ماینرها برای استخراج ارز دیجیتال استفاده می کنند، اظهار کرد: در مانور سراسری تعدیل روشنایی که در استان همزمان با سراسر کشور برگزار شد، سه مرکز استخراج ارز دیجیتال با 46 دستگاه ماینر شناسایی شد.

وی افزود: ضمن جمع آوری ماینرها با متخلفان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان‌جنوبی اظهار کرد: با اجرای طرح تعدیل روشنایی معابر در سطح استان، 400 مگاوات ساعت در مصرف برق استان صرفه جویی شد.

منصوریان عنوان کرد: با افزایش مصرف برق و گاز در بخش خانگی و تجاری و محدودیت سوخت تحویلی به تعدادی از نیروگاه‌ها، صرفه جویی در مصرف برق در دستور کار شرکت‌های توزیع برق استان‌ها قرار گرفت که تعدیل روشنایی معابر از جمله اقدامات شرکت‌های برق در پیاده سازی این مهم بوده است.

وی با بیان این‌که طرح تعدیل روشنایی معابر از حدود یک ماه پیش آغاز شده، اظهار کرد: تاکنون 17 هزار و 350 چراغ در معابر مختلف استان خاموش شده است.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان‌جنوبی گفت: در این مدت 12هزار و 900 چراغ در معابر شهری و بلوار‌های اصلی و 4 هزار و 450 چراغ با همکاری ادارات راهداری و شهرداری‌ها، در جاده‌ها و بوستان‌ها خاموش شد.

منصوریان خاطرنشان کرد: در این مانور 35 گروه اجرایی، 40 خودرو عملیاتی و 110 نفر پرسنل و ناظر اجرایی حضور داشتند که عملیات تعدیل روشنایی معابر عمومی و همچنین کنترل رمز ارزها از اهداف مهم این مانور بود.

انتهای پیام/127/ 14/ 4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب