سرویس: ورزشی کد خبر: 986 ۱۰:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۲

سانتوس پیشنهاد ۲۲ میلیون یورویی بارسلونا را نپذیرفت

پیشنهاد ۲۲ میلیون یورویی باشگاه بارسلونا برای جذب ستاره سانتوس برگشت خورد.

سانتوس پیشنهاد ۲۲ میلیون یورویی بارسلونا را نپذیرفت

به گزارش خاورستان به نقل از خبرگزاری فارس، آینده نیمار همچنان نامشخص است. هیئت مدیره باشگاه سانتوس تصمیم گرفته‌اند تا به پیشنهاد بارسلونا برای جذب این بازیکن پاسخ منفی بدهند. باشگاه کاتالان ابتدا پیشنهاد 17 میلیون یورویی را مطرح کرد اما این برای به خدمت گرفتن نیمار کافی نبود تا مجبور شود آن را به 22 میلیون یورو افزایش دهد که یک سوم مبلغی است که در قرارداد وی برای آزاد اعلام شدنش ثبت شده است. این مبلغ در قرارداد نیمار 65 میلیون یورو تعیین شده است. سانتوس 55 درصد از حق فروش این بازیکن را در اختیار دارد در حالی که دو شرکت تجاری دیگر 45 درصد دیگر از حقوق وی را در اختیار دارند؛ اما این مبلغ هم کافی نبود. به گفته اودیلیو رودریگوئز، نایب رئیس باشگاه سانتوس به منظور فروش سهمش به دنبال حداقل 50 میلیون یورو است.

وی پس از خروج از جلسه در بیانیه‌ای اعلام کرد: سانتوس پیشنهادهای رسیده را بررسی کرد اما تمایلی برای پذیرفتن آنها نداریم. تنها یک پیشنهاد روی میز باقی مانده است و کمیته مدیریت بر این باور هستند که این پیشنهاد، پیشنهاد مورد علاقه ما نیست. نیمار در تیم به کارش ادامه خواهد. او تا سال 2014 با ما قرارداد دارد.

تیم برزیلی پیشنهادات مطرح شده برای انتقال ستاره خود را رد کرد زیرا بر این باور است که مبالغ مطرح شده کمتر از مبلغ مورد انتظار آنها است. علاوه بر این آنها معتقدند که جام کنفدراسیون‌ها ممکن است بازار خوبی برای این بازیکن باشد تا مبلغ از این مقدار بالاتر رود یا اگر او تا آن زمان به فروش نرفته بود، آنها بتوانند از منافع این بازیکن در 12 ماه باقی مانده بهره‌مند شوند.

اودیلیو همچنین از این فرصت استفاده کرد تا به تمایل رئال مادرید برای جذب این بازیکن اشاره کند؛ اما اعلام کرد که هنوز پیشنهاد رسمی از سوی این باشگاه دریافت نکرده‌ است.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب