سرویس: اجتماعی کد خبر: 99231 ۱۴:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۸

مسئول بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی خبر داد؛

سفر به سرزمین نور از فردا

امانتی گفت: اردوی راهیان نور دانش آموزان خراسان جنوبی با عنوان "سفر به سرزمین نور" فردا و پس فردا به صورت مجازی برگزار می‌شود.

سفر به سرزمین نور از فردا

به گزارش خاورستان، مسئول بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی گفت: امسال با قرار گرفتن در شرایط شیوع بیماری کرونا، دانش آموزان به صورت غیرحضوری واز طریق کانال بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی در شبکه شاد به آدرس basij_khj@، یادمان‌های دفاع مقدس را زیارت و با ایثار و مجاهدت مردان بی ادعای این مرز و بوم آشنا می‌شوند.

امانتی افزود: ۱۱ هزار و ۵۰۰ دانش آموزان پایه‌های دهم علوم انسانی و دوازدهم هنرستان و کار و دانش برای گذراندن درس آمادگی دفاعی، مخاطب خاص اردوی راهیان نور هستند ، ولی دانش آموزان سایر مقاطع و والدین هم می‌توانند از این برنامه معنوی بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به همکاری ۱۵۴ روحانی و ۷۴ راوی دوران مقدس در کنار معلمان معارف و پرورشی در این برنامه گفت: دانش آموزان هر کلاس اعضای یک کاروان هستند که از برنامه‌های سراسری و استانی استفاده خواهند کرد.

مسئول بسیج دانش آموزی استان افزود: در این دو روز، ۴ یادمان دفاع مقدس شامل اروند کنارمحل برگزاری عملیات والفجر ۸، شلمچه عملیات کربلای ۴ و ۵، دهلاویه معرفی شهید چمران و هویزه معرفی شهید علم الهدی تشریح خواهد شد.

امانتی افزود: همچنین با همکاری آموزش و پروش استان، محتوا‌هایی با موضوع شهدای استان برای ارائه آماده شده است.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب