سرویس: علمی و پزشکی کد خبر: 99498 ۱۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۷

دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:

محدودیت‌های کرونایی در خراسان‌جنوبی اعلام شد/ افزایش 250 درصدی موارد بستری مثبت کرونا در استان

شریف زاده گفت: متاسفانه نسبت به هفته آخر اسفند ماه موارد بستری تنفسی 70 درصد، موراد بستری مثبت کرونا 250 درصد و موارد مثبت بیش از 8 برابر افزایش یافته است.

محدودیت‌های کرونایی در خراسان‌جنوبی اعلام شد/ افزایش 250 درصدی موارد بستری مثبت کرونا در استان

به گزارش خبرنگار خاورستان، غلامرضا شریف زاده دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در جمع خبرنگاران در مورد محدودیت‌ها، اظهار کرد: محدودیت هایی که از گذشته بر اساس رنگبندی توسط ستاد ملی تصویب شده بود اجرایی می‌شود.

وی افزود: از روز گذشته در سه شهر نارنجی استان مشاغل ضروری با یک سوم حضور و دو سوم دورکاری و مشاغل غیر ضرور با یک دوم دور کاری و یک دوم حضور فعال خواهند بود.

دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان کرد: مشاغل گروه سه و چهار منع فعالیت خواهند داشت.

شریف زاده عنوان کرد: ورود پلاک های غیر بومی و خروج پلاک های بومی از شهرستانها ممنوع خواهد بود و منع تردد شبانه از ساعت 22 تا 3 بامداد در تمامی شهرهای استان به قوت باقی است و اجرایی می‌شود.

وی اظهار کرد: متاسفانه نسبت به هفته آخر اسفند ماه موارد بستری تنفسی 70 درصد، موراد بستری مثبت کرونا 250 درصد و موارد مثبت بیش از 8 برابر افزایش یافته است.

انتهای پیام/127 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب