سرویس: اجتماعی کد خبر: 99512 ۱۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:

بیرجند، قاین و فردوس در وضعیت خیلی پرخطر قرار گرفتند

دهقانی گفت: بر اساس آخرین وضعیت رنگ‌بندی شهرستان‌های بیرجند، فردوس و قاین در وضعیت قرمز(خیلی پرخطر) بیماری کرونا قرار گرفتند.

بیرجند، قاین و فردوس در وضعیت خیلی پرخطر قرار گرفتند

به گزارش خاورستان، محمد دهقانی‌فیروزآبادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از روند افزایشی موارد مثبت بیماری کرونا در استان خراسان جنوبی خبر داد و گفت: با توجه به پیش‌بینی‌ها، روند افزایشی موارد مثبت بستری در سطح استان مخصوصا در شهرستان‌های بیرجند، قاین و فردوس منجر به تغییر رنگ این شهرستان‌ها شده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت رنگ‌بندی شهرستان‌های خراسان جنوبی گفت: بر اساس آخرین وضعیت رنگ‌بندی شهرستان‌های بیرجند، فردوس و قاین در وضعیت قرمز(خیلی پرخطر)، شهرستان‌های طبس، نهبندان، سرایان، بشرویه، درمیان، سربیشه و زیرکوه در وضعیت نارنجی(پرخطر) و شهرستان خوسف در وضعیت زرد (متوسط خطر) قرار دارند که نشان‌دهنده روند افزایشی تداوم یافته‌ای است که در بستری بیماران مثبت شاهد هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خاطرنشان کرد: شاهد افزایش قابل توجه بستری‌های خانوادگی در بیمارستان‌ها هستیم که دو یا چند عضو خانواده مبتلا و در بیمارستان بستری شدند که نشان‌دهنده گسترش ویروس جهش‌یافته انگلیسی در سطح استان است.

دهقانی افزود: ان‌شاءالله با همراهی و همکاری مردم این روند متوقف شود.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب