خاورستان ۱۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۲
فجر سلیمانی3 / سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

ترور سردار سلیمانی سفره آمریکا و اسرائیل را از منطقه جمع خواهد کرد/ بهبود وضعیت معیشتی مردم با حضور مسئولان جهادی رقم می‌خورد

سردار شریف با اشاره به اینکه دشمن در ترور سردار سلیمانی اشتباه بزرگی مرتکب شد، گفت: مطمئن باشید ترور سردار سلیمانی سفره آمریکا و اسرائیل را از منطقه جمع خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در میدان قدس بیرجند اظهار کرد: مردم خراسان جنوبی در ولایت مداری و حضور در عرصه‌های انقلاب اسلامی همواره اول بوده‌اند و ما قدردان آنها هستیم.

وی با بیان این‌که ۴۱ سال از پیروزی انقلاب می‌گذرد، تصریح کرد: شروع گام دوم انقلاب و دهه پنجم انقلاب توأم با دستاوردهای انقلاب و شکست‌های بی پایان دشمن است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که امروز آمریکا و اسرائیل با قدهای خمیده در مقابل ملت رشید ایران همچنان مشغول توطئه هستند، افزود: اراده خداوند پیروزی حق بر باطل و تحقق آرمان‌های انقلاب است.

سردار شریف اظهار کرد: انقلاب اسلامی توسط یک رهبر استثنایی و به همت این ملت ولایت مدار و وفادار پا به عرصه اجتماع گذاشته است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان این نظام و اسلام از هیچ توطئه‌ای علیه این نظام فروگذاری نکرده‌اند، افزود: فهرست طولانی از توطئه‌ها و شکست‌های دشمن پیش روی ما است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه هزاران شهید در راه آرمان‌های انقلاب تقدیم کردیم، افزود: ما ملتی مقاوم برای تحقق آرمان‌های انقلاب هستیم.

ترور سردار سلیمانی سفره آمریکا و اسرائیل را از منطقه جمع خواهد کرد

سردار شریف تصریح کرد: سرداران بزرگی مانند صیاد شیرازی و فرماندهان دفاع مقدس در زمان جنگ تحمیلی لشگر و تیپ سازمان‌دهی می‌کردند و سردار قاسم سلیمانی در عمری که بعد از سرداران بزرگ زنده بود همان منش را پیاده کرد و شما شاهد شکل‌گیری لشکر مومن مردم در عراق، سوریه، افغانستان و یمن هستید.

وی افزود: دشمنان ما ضرب شصت لشکرهایی که توسط سردار سلیمانی ساماندهی شده‌اند را چشیده‌اند و ما می‌دانیم که صهیونیست‌ها چه حال نزاری دارند و بعد از تشییع پیکر و قبل از خاکسپاری سردار سلیمانی کمتر از 7 روز اولین سیلی را از طرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دریافت کردید.

سردار شریف با اشاره به اینکه دشمن در ترور سردار سلیمانی اشتباه بزرگی مرتکب شد، بیان کرد: مطمئن باشید ترور سردار سلیمانی سفره آمریکا و اسرائیل را از منطقه جمع خواهد کرد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: حیثیتی که از شما به باد رفته است که تا مدت‌ها حرفی از عواقب این حمله بیان نخواهید کرد.

شریف تصریح کرد: دشمنان دیشب گفتند در حمله سپاه پاسداران ایران به پایگاه عین الاسد 100 نفر ضربه مغزی شدند، مرگ در فرهنگ لغات آنها ضربه مغزی است و حیثیت آنها به باد رفته است.

 دشمن سیلی سوم را دوم اسفند ماه در پای صندوق‌های رای دریافت خواهد کرد

وی با اشاره به این‌که دشمنان امروز سیلی محکمی از مردم دریافت خواهند کرد و ایستادگی مردم در پای انقلاب اسلامی را خواهند دید، افزود: دشمنان به برکت مردم ولایتمدار و مقام معظم رهبری سیلی سوم را در دوم اسفند ماه در پای صندوق‌های رای دریافت خواهند کرد. 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم عزیز شما به حق پیکر سردار سلیمانی را به عنوان سرباز ولایت تشییع کردید و بیش از 50 میلیون نفر در مراسمات این سردار حضور داشتند و در این مراسم‌ها انتقام سخت را فریاد زدید و دومین موضوعی را که فریاد زدید این بود که همه ما سردار سلیمانی هستیم.

شریف تصریح کرد: معرفت، ادب دینی، احترام به پدر و مادر، ولایتمداری، اخلاص و معنویت واژه‌هایی است که اندکی از خصوصات سردار سلیمانی را بیان می‌کند و مقام معظم رهبری از او به عنوان مکتب قاسم سلیمانی یاد کرد.

وی افزود: سردار سلیمانی این عظمت را به خاطر ارادت به فرهنگ اهل بیت (ع) و حضرت زهرا (س) به دست آورده بود. 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به این‌که هر گاه نام حضرت زهرا (س) به میان می‌آمد چشمان سردار سلیمانی پر از اشک می‌شد و حضرت زهرا (س) سرانجام خوبی را برای او رقم زد، شهادت در کشور عراق، تشییع باشکوه در حرم امام علی (ع) و امام حسین (ع) و شهادت به دست منفورترین فرد روی زمین رقم خورد. 

سردار شریف تصریح کرد: مردم عزیز 22 بهمن فرصتی برای یادآوری دستاوردهای انقلاب اسلامی چون استقلال، آزادی و آینده پیش‌روی کشور است.

وی با اشاره به این‌که انقلاب اسلامی عزت و استقلال را به ما برگرداند، افزود: تمام پیشرفت‌های کشور ما نه تنها قابل مقایسه با دوران قبل، کشورهای منطقه و حتی کشورهای پیشرفته نیست.

دشمن می‌خواهد مشکلات داخلی ما را برجسته کند/ بزرگی سردار سلیمانی در سربازی برای ولایت فقیه رقم خورد

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به این‌که دشمن می‌خواهد مشکلات داخلی ما را برجسته کند، گفت: ما 41 سال فرصت داشتیم برای این کشور فرصت‌سازی و کشور را امن کنیم، امروز در حوزه امنیتی و دفاعی نه تنها مشکلی نداریم بلکه اگر تمام ابرقدرت‌های دنیا با هم جمع شوند نمی‌توانند نگاه چپ به این کشور کنند.  

سردار شریف تصریح کرد: فرهنگ اهل بیت (ع)، ولایت فقیه و توده‌های مردم سه مولفه مهم انقلاب اسلامی هستند و  امروز همه این مؤلفه‌ها در جایگاه مطلوبی قرار دارند.  

وی افزود: همه مجد، عظمت و الهام بخشی امروز ایران اسلامی به سبب رهبری‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی است و بزرگی سردار سلیمانی نیز در سربازی برای ولایت فقیه رقم خورد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به این‌که رهبر معظم انقلاب اسلامی در جغرافیای مقاومت صدها قاسم سلیمانی تربیت کرده است، گفت: اگر نگاه ما به مسائل مانند شهید سلیمانی معطوف به توصیه‌های حکیمانه مقام معظم رهبری بود امروز شاهد مشکلات کمتری در داخل کشور بودیم.

مسئله معیشت مردم با حضور مسئولان جهادی و ولایی بهبود خواهد یافت

سردار شریف تصریح کرد: مردم در سخت‌ترین شرایط موفقیت‌هایی را کسب کردند و ما نشان دادیم که برترین هستیم و باید در مورد مسئله معیشت مردم کار کنیم که قطعا با حضور مسئولان جهادی و ولایی خواهیم توانست.

وی افزود: اگر تحریم‌هایی که علیه کشور ما شده است علیه کشورهای دیگر می‌شد، قطعا سقوط می کردند و دولتمردان ما توانسته‌اند این شرایط را مدیریت کنند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در این سال‌هایی که در تحریم بودیم به جز چند شرکت، حقوق هیچ یک از کارمندان معوقه نداشته است حتی بعضی از پرداخت‌ها افزایش پیدا کرده است و باید در کنار انتقاد قدردان زحمات بعضی از مسئولان باشیم.

سردار شریف با اشاره به این‌که مسئولان سپاهی در کنار مسئولان هستند و امنیت را برای کشور فراهم کرده‌اند، تصریح کرد: مسئولان باید از تمام توان خود برای بهبود وضعیت موجود استفاده کنند.

وی با اشاره به این‌که امروز زمان خدمت مسئولان است و باید به مردمی که در کنار آنها هستند دل بدهند، افزود: حضور پر شور مردم در تشییع پیکر سردار سلیمانی نشان داد که مردم قدردان خدمتگزاران خود هستند.  

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی سعادت کشور را تضمین می‌کند اما دشمن تلاش می‌کند تصویری غیر واقعی از شرایط ایران ارائه دهد.

سردار شریف تصریح کرد: خواست دشمن برگشت دوباره به ایران است و هراس آنها نیز از الگو شدن انقلاب اسلامی برای دیگر کشورها است.

وی با اشاره به گردن کشی آمریکا برای خروج از عراق علی رغم تصویب مجلس این کشور، افزود: چشم و گوش ملت‌ها به برکت انقلاب اسلامی باز شده است.

وی به معاهده ننگین معامله قرن و اعطای قدس به رژیم صهیونیست اشاره کرد و افزود: امت اسلامی به برکت خون شهدای فلسطین و شهدای جبهه مقاومت، قبله اول مسلمانان را از استکبار خواهند گرفت و در آنجا نماز خواهند خواند.

انتهای پیام/ 132