خاورستان ۱۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی مطرح کرد

مرمت 40 واحد مسکونی محرومان طی دهه فجر/ کار جهادی انگیزه الهی است

سردار قاسمی گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته از طرف ناحیه سپاه شهرستان بیرجند 40 واحد مسکونی محرومان طی دهه مبارک فجر مرمت شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی صبح امروز در اختتامیه رزمایش گروه‌های جهادی شهرستان بیرجند کمک به محرومان، اظهار کرد: کار نیکوکاری و جهادی انگیزه و دستور الهی است.

وی افزود: گروه‌های جهادی در اکثر روزهای تعطیل برای خدمت به محرومان اقدام می‌کنند و این یک سنت حسنه‌ای است که سال‌های سال است احیا شده و در حال حاضر که روز تعطیل است گروه‌های جهادی آمدند تا خدمتی به خانواده‌های محرومان سطح شهر بیرجند داشته باشند.

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی بیان کرد: برنامه‌ای که سپاه ناحیه بیرجند در نظر گرفته مرمت 40 واحد مسکونی برای محرومان است. این کار از ابتدای دهه فجر آغاز شده است. امروز که اختتامیه گروه‌های جهادی است شاهد حضور 17 گروه جهادی شهرستان بیرجند برای اتمام کار هستیم.

سردار قاسمی عنوان کرد: هدف از برگزاری این رزمایش و گروه‌های جهادی دادن روحیه و انگیزه به بسیجیان و هدف بعدی کمک به محرومان و مستضعفان است.

وی اظهار کرد: انسجام و وحدت بین افراد از دیگر اهداف گروه‌های جهادی است که با حضور بین محرومان و نیازمندان جعت رفع مشکلات متحد می‌شوند.

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی گفت: یکی از مناطق محروم اما دارای مردم انقلابی و ولایت مدار شهر بیرجند اهالی موسی بن جعفر (ع)، جوادیه و شمال شهر هستند که گروه‌های جهادی جهت خدمات رسانی به این مردم را وظیفه خود می‌دانند.

سردار قاسمی اظهار کرد: گروه‌های جهادی که طی دهه فجر برگزار شده یک روزه و در بخش های عمرانی، فرهنگی، آموزشی، خدمات رسانی و بهداشت و درمان بوده است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، بیان کرد: هر گروه جهادی به نام یک شهید نامگذاری شده و امروز به مناسبت گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی مراسم اختتامیه گروه‌های جهادی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/127