خاورستان ۱۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵

دیدار منتخب مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل آموزش و پرورش و بازدید از کارگاه تولید ماسک + تصاویر

منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز از کارگاه مشترک تولید ماسک گروه جهادی سردار سپهبد شهید سلیمانی و مؤسسه خیریه توانمندساز حضرت رسول‌الله(ص) بیرجند بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدعلی واقعی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی صبح امروز با حسین خسروی منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

حسین خسروی منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن گرامی‌داشت مبعث پیامبر اکرم (ص) و سال نو گفت: اهمیت آموزش و پرورش در جامعه امروزی به حدی است که بسیاری از جامعه‌شناسان آن‌را مهم‌ترین نهاد در ساخت یک جامعه موفق می‌دانند.

به گفته وی، آموزش و پرورش زمينه‌ساز رشد فکری و اخلاقی انسان‌های يک جامعه پويا است.

منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری موجب حیات جامعه ایران اسلامی است.

خسروی با بیان این‌که اگر دیدگاه مقام معظم رهبری سرلوحه برنامه‌ها قرار گیرید بسیاری از مشکلات حل خواهد شد، افزود: مسائل سیاسی و حزبی نباید وارد آموزش و پرورش شود.

وی با اشاره مشکلات مطرح شده عنوان کرد: راه‌کارهای کارشناسی و قانونی مشکلات بررسی می‌شود و نمایندگان با تمام توان در خدمت آموزش و پرورش خواهند بود.

در این دیدار مديرکل آموزش و پرورش استان نیز گزارشی از حوزه‌های مختلف آموزش‌ و پرورش ارائه کرد.

 

حسین خسروی منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز از کارگاه مشترک تولید ماسک گروه جهادی سردار سپهبد شهید سلیمانی و مؤسسه خیریه توانمندساز حضرت رسول‌الله(ص) بیرجند بازدید کرد.

منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در این بازدید ضمن خداقوت به این فعالیت جهادی و خداپسندانه گفت: فعالیت امروز مردم، نیکوکاران و گروه جهادی ایران اسلامی در دنیا بی‌نظیر است.

خسروی افزود: کشور ما در شرایط خاصی قرار دارد و باید همه تلاش کنیم تا مشکلات برطرف شود و وسایل بهداشتی در اسرع وقت تولید و در اختیار بیمارستان‌ها و مردم قرار گیرد.

وی، حضور داوطلبانه اقشار مختلف مردم به خصوص مؤسسات خیریه، گروه‌های جهادی، هیأت مذهبی و بسیجیان در ضدعفونی معابر، ادارات، خیابان‌ها و روستاها را نشان از مشارکت آگاهانه مردم برای کمک به همنوعان خود در حوزه سلامت دانست.

منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: با اعتقاد قلبی، معتقدم چنین فعالیت‌هایی بسیار ارشمند و مصداق بارز یک کار جهادی است و در همین راستا از هیچ کمکی در جهت حمایت از این‌گونه اقدامات خیرخواهانه و خداپسندانه، دریغ نخواهیم کرد.

خانم راغبی سرپرست کارگاه تولیدی ماسک مؤسسه خیریه توانمندساز حضرت رسول‌الله(ص) نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از فعالیت این مؤسسه گفت: کارگاه تولیدی این مؤسسه پس از اعلام نیاز به ماسک با همکاری گروه جهادی سردار سپهبد شهید سلیمانی فعالیت خود را به صورت خودجوش و خیرخواهانه از تولید لباس به تولید ماسک تغییر داد.

وی افزود: افرادی كه در این كارگاه‌ فعالیت می‌كنند، نیروهای جهادی و داوطلبان مردمی هستند که به صورت افتخاری فعالیت می‌کنند.

رضوی سرپرست گروه جهادی سردار سپهبد شهید سلیمانی نیز در این بازدید گزارشی از فعالیت این گروه ارائه کرد و  گفت: این گروه با کمک مؤسسه خیریه توانمندساز حضرت رسول الله(ص)، دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و خیران یکی از بزرگترین کارگاه‌های تولید ماسک استان را راه‌اندازی کرده است که با تولید روزانه پنج هزار عدد ماسک مشغول به فعالیت است.

وی افزود: تمامی نیروهای این کارگاه داوطلبان جهادی بوده و در دو شیفت صبح و عصر فعالیت می‌کنند و ماسک‌های تولیدی در اختیار معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و مراکز و مساجد قرار می‌گیرد.

رضوی، ضمن دعوت از خیران برای کمک به تولید ماسک از خیاطان جهادی خواست تا در این امر خیر سهیم شوند. 

انتهای پیام/151/ 4