خاورستان ۱۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
خبرهای کانال پلیس خراسان جنوبی 8 خرداد:

از دستگیری 2 سارق با 30 فقره سرقت در بیرجند تا کشف 71 هزار قرص قاچاق در قاین

معاون عملیات فرماندهی نیروی انتظامی استان خراسان‌جنوبی گفت: دو سارق با 30 فقره سرقت در شهرستان بیرجند دستگیر شدند.

به گزارش خاورستان، به نقل از پایگاه خبری پلیس حسن شجاعی نسب معاون عملیات فرماندهی نیروی انتظامی استان خراسان‌جنوبی از دستگیری 2 سارق با 30 فقره سرقت در شهرستان بیرجند خبر داد.

وی افزود: با توجه به سرقت‌های متعدد قطعات و محتویات خودرو در شهرستان بیرجند، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی نیروی استان خراسان‌جنوبی بیان کرد: مأموران در بررسی‌های پلیسی به 2 متهم در این زمینه مشکوک شدند و آنان را تحت نظر قراردادند.

شجاعی نسب تصریح کرد: مأموران با هماهنگی مقام قضائی 2 متهم شناسایی‌شده را دستگیر کردند که متهمان دستگیرشده در پلیس آگاهی به 30 فقره سرقت محتویات و قطعات خودرو اعتراف کردند.

وی خاطرنشان کرد: 2 متهم دستگیرشده با تشکیل پرونده به دادسرا اعزام و به مقام قضائی معرفی شدند.

کشف 71 هزار قرص قاچاق در قاین 

محمود زال بیگی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قاین از کشف 71 هزار عدد قرص قاچاق به ارزش586 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.  

وی افزود: مأموران ایست و بازرسی شهید غلامی فرماندهی انتظامی شهرستان قاین، هنگام کنترل خودروهای عبوری به يک اتوبوس مسافربری مشکوک شدند و خودرو را جهت بازرسی متوقف کردند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قاین بیان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو مقدار 71 هزار قرص قاچاق به ارزش 586 میلیون ریال کشف کردند که در این رابطه خودرو توقیف و یک متهم دستگير و به مرجع قضائی معرفی شد .

زال بیکی خاطرنشان کرد: پديده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور، زمینه‌ساز جرائم ديگری نیز در سطح جامعه می‌شود، بر همین اساس تشدید اقدامات مقابله‌ای در این حوزه، همواره يکی از اولویت‌های کاری مهم پليس به شمار می‌رود.

کشف 46 کیلوگرم تریاک در بازرسی از سواری پراید

غلامرضا شاهوردی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبی از کشف 46 کیلوگرم تریاک در بازرسی از سواری پراید در شهرستان بیرجند خبر داد.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای فرعی شهرستان بیرجند به یک سواری پراید مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو 46 کیلوگرم تریاک کشف و در این رابطه 2 متهم دستگیر کردند.

شاهوردی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

 انتهای پیام/127