خاورستان ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۲

رئیس سازمان برنامه و بودجه وارد خراسان جنوبی شد

رئیس سازمان برنامه و بودجه جهت حضور در مراسم افتتاح و کلنگ زنی چندین پروژه، دقایقی پیش وارد فرودگاه طبس در استان خراسان جنوبی شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه دقایقی پیش وارد فرودگاه طبس در استان خراسان جنوبی شد.

وی در بدو ورود به استان مورد استقبال محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی، امام جمعه، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولن استانی قرار گرفت.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای حضور در مراسم افتتاح و کلنگ زنی چندین پروژه به خراسان جنوبی سفر کرده است که بخش عمده ای از آن ها در دو شهرستان طبس و بشرویه قرار دارد.

یکی از مهمترین برنامه‌های این سفر، بررسی میزان پیشرفت طرح های سند میان مدت توسعه استان خراسان جنوبی است که در اسفند ماه ۹۷ کلید خورد.

افتتاح، راه اندازی، بهره برداری و آغاز عملیات طرح ها و پروژه هایی در حوزه راه، مسکن، صنعت، معدن، فرستنده های دیجیتال، صنایع دستی و اشتغال از جمله برنامه‌های پیش بینی شده برای این سفر یک روزه است.

این سومین سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در ۱۴ ماه گذشته به خراسان جنوبی است. سفرهای قبلی در اسفندماه 1397 و دی ماه 1398 بوده است.

 

 

 

انتهای پیام/4