خاورستان ۱۴:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
مسئول نهاد پیشرفت بنیاد علوی شهرستان درمیان مطرح کرد؛

تامین ۱۱ دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی برای بیماران شهرستان درمیان/ 110 سری جهیزیه به زوج‌های جوان اهدا شد

حجت الاسلام پورمهدوی گفت: 11 دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی توسط معاونت سلامت نهاد وقف سلامت شهرستان درمیان تامین شده که به ۱۱ نفر از بیمارانی که در سطح شهرستان درمیان مشکل حاد تنفسی و مشکل تامین دستگاه اکسیژن دارند به صورت امانت داده می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین سعید پورمهدوی مسئول نهاد پیشرفت بنیاد علوی شهرستان درمیان در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: با حمایت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ۱۱ دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی به ارزش ۱۵۴ میلیون تومان  برای بیماران حاد تنفسی و نیازمند شهرستان درمیان تامین شد.

وی افزود: این تعداد دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی توسط معاونت سلامت نهاد وقف سلامت شهرستان درمیان تامین شده و به ۱۱ نفر از بیمارانی که در سطح شهرستان درمیان مشکل حاد تنفسی و مشکل تامین دستگاه اکسیژن دارند به صورت امانت داده می‌شود.

مسئول نهاد پیشرفت بنیاد علوی شهرستان درمیان گفت: هدف از این کار کاهش هزینه‌های بیماران حاد تنفسی و دسترسی آسان و همیشگی به اکسیژن و محافظت بیشتر از آنها در شرایط کرونایی است.

حجت الاسلام پورمهدوی اظهار کرد: طی روزهای اخیر نیز برای اولین بار 110 سری جهیزیه به ارزش دو میلیارد و 25 میلیون تومان با حمایت‌های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به مزدوجین نیازمند شهرستان اهدا شده است.

وی به توزیع ۸۱ سری جهیزیه مشارکتی توسط قررگاه عملیاتی شهید ناصری اشاره و عنوان کرد: با هم‌افزایی که با قرارگاه عملیاتی شهید ناصری استان و نهاد پیشرفت بنیاد علوی  شهرستان درمیان انجام شد مجموعا ۱۹۱سری جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری در ایام ماه  مبارک رجب تحویل مزدوجین شد.

انتهای پیام/127/ 14/ 4