دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران مطرح کرد

آب و اشتغال مهمترین پروژه‌های قرارگاه مرکزی محرومیت‌زدایی سپاه

سردار حزنی گفت: مهمترین پروژه‌های قرارگاه مرکزی محرومیت‌زدایی سپاه بحث آب و اشتغال است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار سید ضیاءالدین حزنی دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح کارگاه اشتغال خرد در آرین‌شهر، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار ماموریت اصلی و اساسی خود بحث محرومیت زدایی را با اولویت مناطق مرزی، حساس و بعد در سراسر کشور دنبال می‌کند.
وی افزود: مهمترین پروژه‌های قرارگاه مرکزی محرومیت‌زدایی سپاه بحث آب و اشتغال است.
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران بیان کرد: معتقد هستیم که اگر به بحث آب در سطح کشور سروسامان داده شود اشتغال ایجاد خواهد شد و با ایجاد اشتغال مابقی مشکلات خود به خود برطرف خواهد شد.
سردار حزنی عنوان کرد: تاکنون کارهای بسیار خوبی انجام شده است اما آمار نمی‌دهیم چراکه هر چه کار کنیم هنوز نتوانسته‌ایم رضایت مردم را جلب کنیم.
وی با بیان این‌که آمارها تاثیری ندارد، اظهار کرد: باید همه با هم برای رفع مشکلات کار کنیم. هر کس پشت میزهای جمهوری اسلامی نشسته است باید وظایف خودش را نسبت به مردم انجام دهد که ما بتوانیم آمار ارائه داده و کارهای خود را در سطح کشور تشریح کنیم.
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران بیان کرد: هنوز تا رفع تمام مشکلات فاصله داریم و تمام تلاش ما این است که بحث اشتغال را در سطح کشور به یک جای قابل قبولی برسانیم.
سردار حزنی با بیان این‌که بحث آب را در کشور دنبال می‌کنیم، تصریح کرد: تاکنون کارهای خوبی در بحث آب انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: سپاه ماموریت دارد در کنار وظیفه اصلی خودش به بحث محرومیت‌زدایی، مردم یاری و مردم دوستی را در سراسر کشور انجام دهد.
دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران گفت: کارگاه‌های اشتغال‌زایی در سطح کشور پشتیبانی و حمایت از بحث اشتغال است.
سردار حزنی تصریح کرد: از تمام مسئولانی که در این استان برای مردم در بحث اشتغال، رفاه و رفع مشکلات آنها تلاش می‌کنند تشکر می‌کنم.
وی در خصوص احداث بندهای خاکی در خراسان‌جنوبی، افزود: این اقدام در خراسان‌جنوبی انجام شده و در حال انجام است.
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: طرحی که برای احداث توسط منابع طبیعی استان تهیه شده و با کمک قرارگاه ثامن و شهید ناصری انجام شده نیز طرح خوبی است.
سردار حزنی گفت: به دنبال این هستیم تعداد بندهای خاکی را افزایش دهیم که بخشی از کار توسط سپاه، قرارگاه محرومیت زدایی، بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت انجام شود چراکه بهترین آب، آبی است که توسط این بندها اجرایی می‌شود.
وی عنوان کرد: به دنبال این هستیم که با از بین رفتن ویروس کرونا و اتمام پروژه بندهای خاکی در خراسان‌جنوبی سردار سلامی را برای افتتاح این پروژه‌ها به این استان دعوت کنیم.
انتهای پیام/۱۲۷