آخرین جزئیات از برخورد غیراخلاقی ناظم مدرسه غرب تهران

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی گفت: پیگیر ماجرای ناگوار در مدرسه غرب تهران هستیم و بررسی نهایی را دستگاه قضایی انجام می‌دهد.

به گزارش خاورستان،به نقل از حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مجید تهرانیان مدیر کل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در برنامه پرسشگر درباره موضوع آزار جنسی در یکی از مدارس پسرانه غرب تهران اظهار کرد: این اتفاق ناگواری بود که جوانب مختلف آن به وسیله مقامات قضایی در حال پیگیری است و با توجه به اینکه در ایام امتحانات قرار داریم امیدواریم شرایط به گونه‌ای پیش رود که همه با خویشتن‌داری اجازه دهند تا دستگاه قضا کارش را انجام دهد.
وی ادامه داد: بر اساس اطلاعات دریافتی باید بررسی‌های بیشتری را انجام دهیم و ممکن است این اتفاق با شدتی که در فضای مجازی منعکس شده است، نباشد.
تهرانیان گفت: در این مجموعه آموزشی بیش از ۴۵۰ دانش‌آموز تحصیل می‌کنند و تاکنون دانش‌آموزان شایسته‌ زیادی از این مدرسه تحویل جامعه شده‌اند.
مدیر کل مدارس و مراکز غیردولتی تصریح کرد: اتفاق اخیر در این مدرسه شرایط نامطلوبی را برای دانش‌آموزان ایجاد کرده است و امیدوارم شرایط به گونه‌ای پیش رود که در میان جو سنگین موجود دستگاه قضایی بتواند ابعاد این پرونده را به طور کامل بررسی و نتیجه را به آموزش و پرورش اعلام کند.
وی یادآور شد: بعد از اعلام نتیجه این ماجرا آموزش و پرورش حتما تصمیمات قاطعی را برای این موضوع اتخاذ خواهد کرد.
انتهای پیام/