نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی؛

آزادی بیان غرب در همان شکنجه و زندان منکران هلوکاست است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: این چه آزادی بیانی است که در فرانسه به راحتی به پیامبر توهین می‌کنند اما وقتی کسی به هلوکاست دروغین آنها شک کند شکنجه و زندان نصیبش می‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان،آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی در دیدار علمای اهل سنت خراسان جنوبی اظهار داشت: انبیا همواره نسبت به بعثت پیامبر آخر زمان به امت‌ها توصیه کرده و مدارک آن در کتب مختلف موجود است.
وی افزود: موضوع به گونه‌ای روشن و واضح بود که حتی آنهایی که آگاهی داشتند از اخبار پیامبران سلف، محل ظهور آن حضرت را انتظار می‌کشیدند و چنان برایشان یقین بود که حتی در اختلافاتی که با کفار داشتند وعده می‌دانند که پیغمبر ظهور کرده و بر شما پیروز خواهیم شد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه در انسان شناسی چه در بعد مثبت و منفی آن علم بسیار موثر است اما کافی نیست گفت: علمی موثر است که همراه تقوا باشد.
آیت الله عبادی با اشاره به پیام رهبری به جوانان فرانسه بیان کرد: رهبری در این پیام تاکید داشتند که از رئیس جمهور خود که دم از آزادی می‌زنند و به راحتی اهانت به پیامبر می‌کند بپرسید که چطور است اگر در مورد هلوکاست دروغی که ساختند اگر تردید شود شکنجه و زندان در انتظار منکران است و حتی در این زمینه به دانشمند و نویسنده بزرگ خود هم رحم نکردند.
وی ادامه داد: در اهانت به ساحت مقدس پیامبر اقدام می‌کنند و با عنوان آزادی بیان وارد می‌شوند اما در دروغ‌هایی که ساختند اگر تردید شود جرم است.
امام جمعه بیرجند با بیان اینکه بشر می‌داند و می‌تواند بداند افزود: اگر دشمن روزی بر مسلمانان مسلط شوند همه عقده‌های هزار ساله خود را پیاده می‌کنند و امید است خدا فرج مهدی را نازل کند و مردم جهان را از دست این قوم ظالمین نجات دهد.
انتهای پیام/۳