پیگیری‌های خاورستان نتیجه داد

آسفالت مدرسه مهر‌آفرین انجام می‌شود/ معبر بازگشایی شد

در راستای پیگیری مشکل مدرسه مهرآفرین اسدیه معبر نزدیک مدرسه بازگشایی شد و کار آسفالت آن هفته آینده انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، پیگیری‌های مستمر پایگاه خبری تحلیلی خاورستان در مورد حل مشکلات مدرسه مهر آفرین اسدیه نتیجه داد.
روز گذشته گزارشی با عنوان بدهی آموزش و پرورش به شهرداری مانع افتتاح مدرسه مهر آفرین شد/ اداره‌کل آموزش و پرورش: اعتباری برای پرداخت بدهی نداریم در این پایگاه خبری منتشر شد.
مدرسه مهر آفرین اسدیه که قرار بود قبل از آغاز سال تحصیلی افتتاح شود تا‌کنون که چهار ماه از آغاز سال تحصیلی گذشته افتتاح نشده علاوه بر مشکلاتی که طی تابستان سال جاری از طرف پیمانکار برای این پروژه به وجود آمد و باعث پیشرفت کند پروژه شد دلیل اصلی عدم افتتاح مدرسه بعد از رفع مشکل پیمانکار، بدهی آموزش و پرورش درمیان به شهرداری اسدیه است.
پیگیری‌های خبرنگار خاورستان در مورد این مدرسه از خرداد ماه سال جاری آغاز و تا کنون چهار گزارش در این خصوص در این پایگاه خبری منتشر شده است.
حال که پس از گذشت سال‌ها از آغاز ساخت این پروژه خیّرساز می‌گذرد با توجه به رفع مشکلات ان‌شاء‌الله طی روزهای آینده شاهد افتتاح مدرسه مهرآفرین خواهیم بود.
افشین عابدینی شهردار اسدیه در این خصوص در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: شهرداری اسدیه تا کنون همکاری بسیار زیادی با آموزش و پرورش درمیان داشته و در بسیاری موارد از حق شهرداری گذشتیم تا مشکلات شهروندان برطرف شود.
وی افزود: با توجه به شرایط دانش آموزان مدرسه مهر آفرین، شهرداری اسدیه این بار نیز با آموزش و پرورش همکاری کرد و معبری که در نزدیکی مدرسه بود بازگشایی شد.
شهردار اسدیه بیان کرد: برای آسفالت حیاط مدرسه نیز چون قراراست پیمانکار از بیرجند بیاید و درخواست برای حضور پیمانکار را داده‌ایم پیش‌بینی می‌شود ابتدای هفته آینده کار آسفالت مدرسه آغاز شود.
عابدینی عنوان کرد: در حال حاضر مقداری از وسایل پیمانکار اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان نیز در حیاط مدرسه مهر آفرین است که باید جابجا شود و بعد از آن کار آسفالت آغاز شود.
وی افزود: وظیفه تمامی مسئولان خدمت‌رسانی به مردم و رفع مشکلات است و اگر تاکنون مدرسه مهرآفرین افتتاح نشده مشکل از شهرداری نبوده است.
اخبار مرتبط با این گزارش
دشواری تحصیل دانش‌آموزان استثنایی اسدیه در مدرسه کانکسی
بهره‌برداری از مدرسه مهرآفرین اسدیه شاید ۱۰ آبان
مدرسه مهرآفرین کی به بهره برداری می‌رسد؟
بدهی آموزش و پرورش به شهرداری مانع افتتاح مدرسه مهر‌آفرین شد
انتهای پیام/۱۲۷