رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک خبر داد؛

آغاز اجرای عملیات روکش آسفالت گرم در محور دیهوک – راور

کیانپور از آغاز عملیات روکش آسفالت گرم در محور دیهوک – راور خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی کیانپور رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیهوک از آغاز عملیات روکش آسفالت گرم در محور دیهوک – راور خبر داد.
وی افزود: با توجه به آمار بالای تردد خوردوهای عبوری سواری و ترانزیتی در محور دیهوک – راور و در راستای افزایش ارتقای ایمنی محورهای مواصلاتی و در راستای رضایت‌مندی عمومی عملیات روکش آسفالت گرم در محور دیهوک – راور(باند رفت) به طول ۱۰ کیلومتر آغاز شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیهوک بیان کرد: این اقدامات و فعالیت‌ها به منظور ارائه خدمات مطلوب به کاربران جاده‌ای، بهسازی و ساماندهی محورها انجام می‌شود.
کیانپور عنوان کرد: این پروژه با هزینه‌ای بیش از ۹٫۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی توسط پیمانکار مربوطه آغاز شده است که تاکنون آسفالت ۴ کیلومتر از این پروژه انجام گرفته و در سال گذشته نیز ۹ کیلومتر از همین محور عملیات روکش آسفالت گرم شده است.
وی با بیان این‌که طرح راهداری محوری همچنان در سطح راه‌های مواصلاتی بخش دیهوک در حال اجراست، گفت: این اداره علاوه بر روکش آسفالت راه‌های حوزه استحفاظی به منظور جلوگیری از سوانح رانندگی و افزایش ضریب ایمنی محور‌های زیرپوشش خود اقدامات گسترده‌ای از ابتدای سال جاری مانند لکه گیری مستمر سطح آسفالت محورها، جلوگیری از ساخت و ساز‌های غیر مجاز، جمع آوری تابلو‌ها و علائم غیر مجاز، پاکسازی حریم راه از زباله و نخاله‌های معدنی و اقدامات ایمن سازی از قبیل نصب علائم، نصب چراغ چشمک زن و رفع خاموشی و ترمیم روشنایی را در دستور کار دارد.
کیانپور گفت: از آنجایی که همواری رویه راه‌ها تاثیرات قابل توجهی در وضعیت ایمنی و کیفیت سفر کاربران راه دارد، انتظار می‌رود پس از اجرای این طرح، محور از سطح ایمنی و رضایتمندی بالاتری برخوردار شود.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیهوک خاطرنشان کرد: همچنین تعریض ابنیه فنی انتهای محور در دست اقدام می‌باشد و پیمانکار مشغول به کار است.
انتهای پیام/۱۲۷