مرحله سوم بررسی صلاحیتها

آغاز اعتراض داوطلبان رد صلاحیت شده شورا‌های شهر

دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی استان گفت:داوطلبان انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر که رد صلاحیت شدند، در مرحله چهارم بررسی صلاحیت‌ها، فرصت اعتراض دارند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، غلامرضا حسین پور دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی استان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۴۳ نفری که در مرحله قبل در هیات عالی نظارت استان رد صلاحیت شدند، از امروز به مدت چهار روز فرصت اعتراض دارند.
وی افزود : داوطلبان می‌توانند اعتراض خود را به سه روش مراجعه به فرمانداری‌ها، هیات‌های عالی نظارت استانی و کمیته رسیدگی به اعتراضات هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی کشور ثبت کنند.
حسین پور عنوان کرد:صلاحیت داوطلبان شورای شهر در اولین مرحله توسط هیات اجرایی، و در مرحله دوم توسط هیات نظارت شهرستان بررسی شد که طی آن ۶۶ نفر براساس مستندات دریافتی از مراجع چندگانه رد صلاحیت شدند.
دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی استان افزود:در مرحله سوم ، ۵۸ نفر از ردصلاحیت شدگان اعتراض کردند که درخواست آنان در هیات عالی نظارت استان بررسی شد که در نهایت با دسترسی به اطلاعات تکمیلی، با تغییر ۱۴ رای موافقت و رای به صلاحیت داده شد و رای ۴۳ نفر دیگر از داوطلبان به قوت خود باقی ماند.
انتهای پیام /۳