مدیر امور سینمایی حوزه هنری خراسان جنوبی خبر داد

آغاز اکران سیاسی‌ترین فیلم دهه نود سینمای ایران/ بازگشایی سینماهای خراسان جنوبی از امروز

واحدی گفت: فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» روی پرده سینماهای خراسان جنوبی رفت و از امروز نیز با توجه به زردبودن وضعیت استان، سینماها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شروع به کار می‌کنند.

حسین واحدی مدیر امور سینمایی حوزه هنری خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، گفت: فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» از چهارشنبه ۱۷ دی ماه روی پرده سینماهای سراسر کشور رفت.
وی افزود: اکران فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه و کارگردانی رضا زهتابچیان پس از یکسال توقیف، از چهارشنبه ۱۷ دی ماه به طور همزمان در سینماهای ۱۹ استان کشور اکران شد.
مدیر امور سینمایی حوزه هنری خراسان جنوبی ادامه داد: «دیدن این فیلم جرم است» با هنرنمایی امیر آقایی، لیندا کیانی، حسین پاکدل، حمیدرضا پگاه، احسان امانی و نقش‌آفرینی متفاوت مهدی زمین‌پرداز، سیاسی‌ترین فیلم دهه نود سینمای ایران است که پس از نمایش در جشنواره فیلم فجر سی و هفتم با واکنش‌های گسترده و متفاوتی روبرو شده و سپس به مدت یک سال به محاق توقیف رفت.
واحدی با اشاره به زرد بودن وضعیت استان در شیوع ویروس کرونا ، عنوان کرد: هم اکنون سینماهای تمامی شهرهای با وضعیت زرد بازگشایی شده و سینماهای استان تهران و مازندران نیز بلافاصله پس از بهبود نسبی بیماری کرونا در این مناطق به جمع اکران فیلم «دیدن این فیلم جرم است» اضافه خواهند شدو در استان خراسان جنوبی نیز سینماها از امروز ۲۰ دی ماه ۹۹ بازگشایی خواهند شد.
مدیر امور سینمایی حوزه هنری خراسان جنوبی در پایان گفت: بازگشایی سینماها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گزاری اجتماعی خواهد بود.
انتهای پیام/۱۳۳/ ۱۴/ ۴