معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی خبر داد

آغاز به کار کاروان شکوه ایستادگی در دهه کرامت/ این کاروان تا دهه فجر در تمام شهرستان‌های خراسان جنوبی حضور خواهد یافت

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: کاروان شکوه ایستادگی از روز یکشنبه مصادف با آغاز دهه کرامت کار خود را آغاز می‌کند و جشن در سایه کرامت در این روز بعد از نماز مغرب و عشا در زیرکوه شهر حاجی‌آباد برگزار خواهد شد.

علی فرخنده معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگارخاورستان، اظهار کرد: در راستای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کاروان سیار هنری با عنوان شکوه ایستادگی که جنبه مردمی دارد، راه‌اندازی شده که بنا به درخواست شهرستان‌ها در این شهرستان‌ها حضور پیدا می‌کند و مراسم جشن و شادی را برای عموم مردم برگزار می‌کند.
وی افزود: کاروان شکوه ایستادگی از روز یکشنبه مصادف با آغاز دهه کرامت کار خود را آغاز می‌کند و جشن در سایه کرامت در این روز بعد از نماز مغرب و عشا در زیرکوه شهر حاجی‌آباد برگزار خواهد شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: در این کاروان هنری مجری، خواننده و گروه استنداپ کمدین مجرب و ماهر حضور دارند.
فرخنده با اشاره به اینکه در این برنامه‌ها به شعار سال که بحث خرید کالای ایرانی است پرداخته می شود، ادامه داد: آسیب های اجتماعی و سبک زندگی اسلامی در غالب هنر برای مردم بیان می شود و همچنین مسابقاتی همراه با اهدای جوایز برگزار می‌شود.
وی به برگزاری کنگره ۲ هزار شهید خراسان جنوبی اشاره کرد و افزود: در همین رابطه چند نفر از چهره های شاخص ایثار و شهادت هر شهرستان در جمع معرفی و مورد تجلیل قرار می‌گیرند.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه این گروه هنری در دهه کرامت در شهرستان‌های زیرکوه و درمیان حضور خواهند داشت، گفت: همچنین شهستان‌های سربیشه، نهبندان و قاین نیز درخواست حضور این گروه هنری را داشته‌اند که به صورت مستمر در این شهرستان‌ها حضور پیدا خواهند کرد.
فرخنده با بیان اینکه در دهه امامت و ولایت نیز این گروه هنری در سایر شهرستان‌ها حضور پیدا خواهد کرد، خاطرنشان کرد: امیدواریم تا دهه فجر که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است این برنامه را به صورت مستمر در سطح استان داشته باشیم.
انتهای پیام/ ۱۳۲/ ۱۴/