رئیس دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی خبر داد

آغاز ثبت‌نام بیست‌ویکمین دوره فراگیر کارشناسی‌ارشد دانشگاه پیام‌نور

زنگویی‌زاده گفت: ثبت‌نام بیست‌ویکمین دوره آزمون فراگیر کارشناسی‌ارشد دانشگاه پیام‌نور از پنجم آذرماه آغاز شده و تا ۱۲ آذرماه ادامه خواهد داشت.

ابراهیم زنگویی‌زاده رئیس دانشگاه پیام‌نور خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، گفت: متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی‌ارشد دانشگاه پیام‌نور می‌توانند در مهلت مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
وی زمان برگزاری آزمون این دوره را ۱۷ بهمن ماه اعلام و تاکید کرد: با توجه به محدودیت های ناشی از کرونا و تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا، این تاریخ ممکن است تغییر کند، که در این صورت اطلاع رسانی لازم و مقتضی به داوطلبان انجام خواهد شد.
رئیس دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی گفت: داوطلبان پذیرفته شده در دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور، از ترم دوم وارد دانشگاه می شوند و دروس دوره دانش‌پذیری آنها که در آزمون فراگیر مورد سنجش قرار می گیرد، به عنوان ترم اول محسوب می شود.
زنگویی زاده عنوان کرد: این دانشجویان از تمامی تسهیلات و مزایای دانشگاه مانند دیگر دانشجویان برخوردار خواهند شد.
وی تصریح کرد: مدرک دوره های فراگیر کارشناسی ارشد، طول دوره تحصیل، تعداد واحدها و همچنین میزان برخورداری دانشجویان از تسهیلات وام، کالا کارت و دیگر خدمات دانشگاه هیچ تفاوتی با دیگر دانشجویان نخواهد داشت و به صورت یکسان است.
رئیس دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی به رشته‌های فعال مقطع کارشناسی ارشد در استان اشاره کرد و افزود: درحال حاضر ۱۸ رشته‌محل کارشناسی ارشد در مرکز بیرجند شامل مدیریت دولتی گرایش های توسعه منابع انسانی، مدیریت رفتار سازمانی، روانشناسی تربیتی، شیمی، ریاضی، علوم زمین ۳ گرایش، برنامه ریزی آمایش سرزمین، تاریخ گرایش تشیع، جغرافیا و برنامه ریزی روستایی و ژئومورفولوژی و آمایش محیط و در مرکز فردوس شامل روانشناسی عمومی و جغرافیا و برنامه ریزی شهری و در مرکز قاین شامل زبان و ادبیات فارسی، زبان شناسی همگانی و علوم قرآن و حدیث و در مرکز طبس شامل شیمی گرایش شیمی تجزیه و در مقطع کارشناسی ارشد در ۴ مرکز سطح استان فعال است و در این دوره دانشجو خواهد پذیرفت و در صورتی که دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد نه‌تنها در سطح استان، بلکه در هر نقطه‌ای از کشور قبول شود، از شرایط مطلوبی از جمله انتخاب محل آزمون در شهر محل سکونت برخوردار می‌شود.
انتهای پیام/۱۳۳/ ۱۴/ ۴