مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی خبر داد

آغاز ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی برای بیرجند از طریق پیامک

داعی گفت: امکان ثبت‌نام برای طرح اقدام ملی شهر بیرجند در مرحله دوم از طریق ارسال پیامک فراهم شده و تا ساعت 24 روز سه شنبه 27 اسفند ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، وحید داعی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران از ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای شهر بیرجند خبر داد و اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام تا ساعت ۲۴ روزسه شنبه ۹۸/۱۲/۲۷ ادامه دارد.
وی افزود: با توجه به این‌که امکان ثبت‌نام برای شهر بیرجند در مرحله دوم ثبت نام طرح ملی مسکن مقدور نبود پیگیری‌های لازم توسط اداره کل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی در دستور کار قرارگرفت و امروز موفق به دریافت مجوز ثبت نام از وزارت راه و شهرسازی شدیم.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و با توجه به تمهیدات اندیشیده شده برای ثبت نام از طریق پیامک، ضرورتی به حضور در کافی‌نت‌ها و مراجعه حضوری برای ثبت‌نام وجود ندارد و متقاضيان در شهربیرجند برای ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسكن، می‌توانند از يكی از روش‌ها از طریق سامانه طرح اقدام ملی مسكن به نشانی Tem.mrud.ir و یا از طریق سامانه پيامكی ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ اقدام کنند.
داعی عنوان کرد: جهت رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، آن دسته از متقاضیانی که به هر دلیلی امکان استفاده از رایانه شخصی در منزل را ندارند می‌توانند از طریق تلفن همراه شخصی خود و با ارسال کد ملی سرپرست خانوار به سر شماره پیامکی ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ نسبت به ثبت نام اولیه در طرح، اقدام کنند.
وی اظهار کرد : بدیهی است ثبت‌نام نهائی از این متقاضیان پس از رفع محدودیت‌های ویروس کرونا و با اطلاع رسانی قبلی، از طریق سامانه ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن صورت خواهد پذیرفت.
انتهای پیام/۱۲۷