همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 37

آغاز زندگی مشترک زوج عشایر زیر سایه شمس الشموس

همزمان با سالروز میلاد امام رضا علیه السلام، زوج جوان عشایری منطقه درح شهرستان سربیشه خراسان جنوبی زیر سایه پرچم شمس الشموس راهی خانه بخت شدند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، همزمان با سالروز ولادت امام رضا(ع) خدام حرم مطهر رضوی ظهر امروز مهمان منطقه محروم و مرزی شهرک عشایری شهر درح شدند و با حضور پرچم حرم رضوی این منطقه عطرآگین شد.
مردم مومن و متدین و دلدادگان به اهل بیت(ع) در میان طوفان شن و گرمای طاقت فرسا از کاروان خدام امام هشتم(ع) استقبال کردند.
در ادامه جشن عقد زوج جوان در شهرک عشایری شهر درح با حضور خادمین حرم امام هشتم(ع) و زیر سایه پرچم رضوی برگزار شد و این زوج راهی خانه بخت شدند.
این زوج جوان در عین ساده زیستی و توکل بر خدا در روزهای سخت و در پرتو اهل بیت(ع) و امام رضا(ع)‌ زندگی مشترک خود را آغاز کردند.
جشن آغاز زندگی مشترک این زوج جوان در فضایی آغشته به عطر رضوی برگزار شد و آنها بنای اولیه زندگی مشترک خود را با تبرک به ساحت منور حضرت رضا(ع) بنا نهادند.
در ادامه یکی از خادمان حرم مطهر رضوی با مولودی خوانی در وصف اهل بیت(ع) شادی را دو چندان کرد و بسته های نمک و نبات متبرک رضوی میان حاضران توزیع شد.
کمیته امداد امام خمینی (ره) سربیشه مبلغ یک میلیون تومان، نمایندگی آستان قدس رضوی سبد کالا و بسته های غذایی، جمعیت جوانان سرزمبن خورشید استان نیز سفر دو روزه مشهد مقدس و خادمین حرم امام هشتم(ع) نیز هدایای متبرک رضوی به این زوج جوان اهدا کردند.
همچنین حجت الاسلام محسن شراهی مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید گفت: باید از زندگی تجملاتی پرهیز کرد و همیشه اهل بیت(ع) و خدا را در زندگی خود داشته باشیم و از اهل بیت(ع) در زندگی اجتماعی و فردی کمک بگیریم.
انتهای پیام/ ۱۳۲