مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد

آغاز سی‌ونهمین جشنواره فیلم‌ فجر از ۱۵ بهمن‌ماه در خراسان جنوبی

نبی‌زاده از آغاز سی و نهمین جشنواره فیلم‌ فجر از ۱۵ بهمن ماه در سینما فردوسی بیرجند و سینما پارک قاین خبر داد.

به گزارش خاورستان، ناصر نبی‌زاده با بیان این خبر، عنوان کرد: همزمان با سی و نهمین جشنواره فجر تهران، هفتمین جشنواره فیلم فجر در خراسان جنوبی و اولین دوره این جشنواره در قاین از چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) آغاز می‌شود و تا ۲۲ بهمن نیز ادامه خواهد داشت.
وی به اکران ۱۶ فیلم بخش سودای سیمرغ سی و نهمین جشنواره فیلم‌ فجر اشاره کرد و افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، سینماهای جشنواره با ۳۰ درصد ظرفیت فعالیت خواهند کرد.
نبی زاده از فرآیند خرید اینترنتی بلیت های جشنواره نیز سخن گفت و بیان کرد: در راستای سهولت و عدم انتقال بیماری کرونا از طریق بلیط های کاغذی، علاقه مندان می توانند بلیت‌های جشنواره را از طریق درگاه های cinemaTicket.org و irantic.com «سمفا» خریداری کنند.
وی با بیان این که هر فرد با یک کد ملی می‌تواند چهار بلیت تهیه کند، ادامه داد: امکان خرید بلیت ها یک روز قبل از اکران فیلم فرآهم شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر این که پس از اتمام هرسانس، ضدعفونی کامل سالن‌ها انجام می شود، خاطرنشان کرد: ورودی سالن‌ها نیز افراد تب سنجی خواهند شد.
انتهای پیام/۴