مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی خبر داد

آغاز فراخوان پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس در خراسان‌جنوبی

مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی گفت: فراخوان پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس در استان خراسان‌جنوبی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، ابوذر صلاحی مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی و مسئول جشنواره هنری دانشجویی ققنوس استان در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری اختتامیه چهارمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس گفت: فراخوان پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس در استان خراسان‌جنوبی آغاز شد.
وی افزود: فراخوان چهارمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس از آذر ماهسال گذشته آغاز و ارسال آثار تا تاریخ ۳۰ اردیبهشت سال جاری انجام شده است.
مسئول جشنواره هنری دانشجویی ققنوس خراسان‌جنوبی با بیان اینکه آثار جشنواره مورد بررسی قرار گرفت، گفت: تعداد ۸۰ اثر هنری به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که فراخوان داوری آن توسط داوران مجرب حوزه هنری خراسان‌جنوبی انجام شده و در نهایت ۱۵ نفر در پنج بخش هنری به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم و پنج نفر در سه بخش هنری دیگر شایسته تقدیر شدند.
صلاحی با اشاره به اینکه اختتامیه چهارمین جشنواره هنری دانشجوی ققنوس در هفته بسیج برگزار می‌شود، افزود: اختتامیه جشنواره در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار خواهد شد و از دانشجویان برتر رشته‌های هنری تقدیر به عمل خواهد آمد.
وی اظهار کرد: در فرآیند حمایتی و اجرایی این جشنواره دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان، دانشگاه علمی و کاربردی،حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی مشارکت داشته و جا دارد از زحمات تک‌تک روئسای دانشگاه‌های مراکز فوق در جهت حمایت حداکثری از این جشنواره دانشجویی کمال تشکر را داشته باشیم.
مسئول جشنواره هنری دانشجویی ققنوس خراسان‌جنوبی نیز از آغاز پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس خبر داد و افزود: فراخوان پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس از ۲۵ آبان ماه ۹۸ آغاز می‌شود.
صلاحی گفت: در پایان از تمامی دانشجویان اهل ذوق و هنر دانشگاه‌های خراسان‌جنوبی دعوت به عمل می‌آید که با حضور گسترده و ارائه آثار با کیفیت مطلوب مطابق موضوع درخواست دبیرخانه جشنواره قدمی در جهت حمایت حداکثری از این جشنواره داشته باشند.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۵۹/