مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی خبر داد

آغاز مرحله دوم پویش ایران همدل در خراسان‌جنوبی/ کمک ۷ میلیارد تومانی دانش‌آموزان استان در مرحله اول

واقعی گفت: پیرو بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر شکل‌گیری نهضت تعاون و احسان مرحله‌ی دوم پویش “ایران همدل” درمدارس خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد علی واقعی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: پیرو بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر شکل‌گیری نهضت تعاون و احسان و تداوم رزمایش همدلی و نهضت کمک مؤمنانه، مرحله‌ی دوم پویش “ایران همدل” درمدارس استان به ویژه مدارس غیر دولتی، اجرا می‌شود.
وی افزود: در موج اول ایران همدل دانش‌آموزان و معلمین مدارس استان بیش از ۷میلیارد تومان به دانش آموزان آسیب دیده از کرونا کمک کردند، که سهم مدارس غیر دولتی ۲۰۰ میلیون ریال بود.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی بیان کرد: پویش ایران همدل با هدف کمک به جامعه هدف و کمیته امداد و تهیه لوازم کمک آموزشی و نوشت‌ افزار برای دانش‌آموزان نیازمند و تهیه اقلام بهداشتی و درمانی در مدارس غیر دولتی استان اجرا می‌شود.
واقعی گفت: این پویش می‌تواند در این شرایط سخت کمک‌های را به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و همچنین سایر خانواده‌های نیازمند داشته باشد.
وی با بیان این مطلب که شعار مرحله دوم این رزمایش “از همدیگر گره‌گشایی کنیم”: است، عنوان کرد: این پویش باهدف تحقق اهداف سند تحول بنیادین در برقراری عدالت آموزشی و محوریت جذب دانش آموزان مستعد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و کمک به خانواده‌های نیازمند برگزار می‌شود تا گام مهمی در راستای تحقق جامعه سالم برداشته شود.
انتهای پیام/۱۲۷