از امروز انجام می‌شود؛

آغاز پویش «همبازی» برای اهدای لوازم‌التحریر به کودکان نیازمند کشور

پویش «همبازی» برای اهدای لوازم التحریر، اسباب‌بازی و کتاب به کودکان نیازمند همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی آغاز به کار شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، رضا سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیرکل پست استان از آغاز پویش «همبازی» برای اهدای لوازم التحریر به کودکان نیازمند کشورر خصوص آغاز طرح پویش همبازی که با مشارکت اداره پست همزمان با سراسر کشور در سطح استان از امروز ۹ مهر تا ۱۵ مهر اجرا می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی افزود: در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تاکید ایشان بر شکل‌گیری نهضت تعاون و احسان و رفع مشکلات خانواده‌های نیازمند و شاد کردن کودکان محروم کشور، طرح «همبازی» در قالب مرحله دوم پویش ایران همدل شکل گرفته تا موجبات شادی دل‌های کوچک کودکان محروم کشور فراهم شود. وی خاطرنشان کرد: در این طرح که با همکاری کمیته امداد، شرکت پست و پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری Khamenei.ir انجام می‌شود، مردم نوع‌دوست ایران اسلامی و تولیدکنندگان اسباب‌بازی می‌توانند با خرید یا ساخت هر نوع عروسک، اسباب‌بازی یا کتاب کودکان، به یاری فرزندان محروم بشتابند.
سلم‌آبادی گفت: در طرح همبازی از خانواده‌های ایرانی و به خصوص سازندگان اسباب‌بازی و ناشران کتاب کودک دعوت می‌کنیم تا هدیه‌ای برای بچه‌های نیازمند سرزمین‌مان تدارک ببینند.
وی اظهار کرد: مردم نیکوکار می‌توانند از ۹ تا ۱۵ مهرماه هدایای خود را به دفاتر پست و یا به کامیون‌های ویژه پست در شهر‌ها که مخصوص این طرح پیش‌بینی شده است، تحویل دهند تا به دست کودکان نیازمند برسد.
انتهای پیام/۳/ ۴