مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی مطرح کرد

آغاز گام دوم رزمایش ایران همدل در خراسان‌جنوبی/ از اطعام حسینی تا بهره‌مندی دانش‌آموزان از روش‌های جدید آموزشی

سلم‌آبادی از آغاز گام دوم رزمایش ایران همدل در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: در طرح احسان حسینی ۷۲ آشپزخانه با محوریت مراکز نیکوکاری برنامه‌ریزی شده و امیدواریم با هم افزایی با موسسات خیریه و گروه‌های جهادی بتوانیم در جهت رفع مشکلات پیش‌روی خانواده‌های نیازمند تلاش کنیم.

رضا سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خاورستان، از آغاز گام دوم رزمایش ایران همدل در استان خبرداد.
وی با بیان این‌که رفع نیازهای همه جانبه خانوارهای نیازمند، در گرو نگاه جدید به کمک‌های مومنانه است، افزود: ان‌شاءالله بر اساس هدف گذاری صورت گرفته شده با مشارکت خیران، مراکز نیکوکاری و کمیته امداد ۴۶ هزار بسته معیشتی و ۵۰۰ هزار پرس غذای گرم در بین مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند توزیع خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی بیان کرد: در گام اول ایران همدل بیش از ۴۳ هزار و ۴۰۰ سبد معیشتی و همچنین ۲۹۱ هزار و ۵۵۹ پرس غذای گرم با اولویت خانواده‌های ایتام، بیماران صعب العلاج، زنان سرپرست خانوار و سالمندان تحت حمایت در خراسان‌جنوبی توزیع شد.
سلم آبادی عنوان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شده در مرحله دوم رزمایش ایران همدل که از ابتدای ماه محرم تا پایان صفر ادامه خواهد داشت با مشارکت خیران، مراکز نیکوکاری و کمیته امداد ۴۶ هزار بسته معیشتی و ۵۰۰ هزار پرس غذای گرم در بین مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند توزیع خواهد شد.
وی اظهار کرد: ارزش هر سبد معیشتی حدود ۱۰۰ هزار تومان است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی به طرح احسان حسینی در استان اشاره کرد و گفت: در طرح احسان حسینی ۷۲ آشپزخانه با محوریت مراکز نیکوکاری برنامه‌ریزی شده و امیدواریم با هم افزایی با موسسات خیریه و گروه‌های جهادی بتوانیم در جهت رفع مشکلات پیش‌روی خانواده‌های نیازمند تلاش کنیم.
سلم آبادی عنوان کرد: در حال حاضر بیش از ۱۰ هزار دانش‌آموز و دانشجو تحت حمایت این نهاد هستند و از طرفی در آستانه سال تحصیلی جدید هستیم و نیاز بسیاری از دانش‌آموزان تحت حمایت بهره‌مندی از روش‌های جدید آموزشی از قبیل استفاده از آموزش‌های فضای مجازی است.
وی بیان کرد: امیدواریم با تعامل و همراهی خوب خیرین و موسسات خیریه و نگاهی نو به کمک‌های مومنانه بتوانیم با تهیه تلفن همراه‌های هوشمند در جهت جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان تحت حمایت و رفع همه جانبه خانوارهای تحت حمایت گام برداریم.
انتهای پیام/۱۲۷