مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی خبر داد

آغاز ۵۲۲ پروژه محرومیت زدایی در خراسان‌جنوبی/ ۳۷۰ پروژه به اتمام رسید

هنری گفت: 522 پروژه محرومیت زدایی برای سال آینده در خراسان‌جنوبی همزمان با سفر سردار سلیمانی به استان آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در نشست خبری اظهار کرد: ۳۷۰ پروژه محرومیت‌زدایی در خراسان جنوبی با حضور سردار سلیمانی مسئول بسیج مستضعفین و سردار زهرایی مسئول بسیج سازندگی کشور افتتاح می‌شود.
وی با بیان اینکه اعتبار این تعداد پروژه ۱۷۴ میلیارد ریال است، افزود: مجموعه ورزشی روستای افین به نمایندگی از این تعداد پروژه افتتاح می‌شود.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی بیان کرد: این پروژه طی ۵ ماه با اعتبار ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به نام شهید هسته‌ای محسن فخری زاده مزین و آماده بهره‌برداری است.
هنری عنوان کرد: همچنین فردا از ۴۵۲ کارگاه کمک اشتغال روستایی با اعتبار ۳ میلیارد تومان کارگاه تجمعی در شهر قاین به نمایندگی افتتاح می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بسیج سازندگی به عنوان معین توسعه و پیشرفت شهرستان زیرکوه مشخص شده پروژه ورزشی روستای افین در این راستا به اتمام رسیده است.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی از آغاز ۵۲۲ پروژه محرومیت زدایی جدید برای سال آینده در خراسان‌جنوبی همزمان با سفر سردار سلیمانی به استان خبر داد و گفت: این تعداد پروژه با اعتبار ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و با همکاری دستگاه های اجرایی، قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و بسیج سازندگی آغاز خواهد شد.
انتهای پیام/۱۲۷