مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند:

آقای رئیس جمهورسیاه بازی را کنار بگذارید/ وزارت امور خارجه تفکر انقلابی لازم را ندارد

مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند گفت: اکنون همه ی مردم با غارت دارایی های ملی توسط آمریکا آفتاب تابان برجام را لمس کردند.

علیرضا رحمانی، مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهارکرد: حکم برداشت ۲ میلیارد دلار از دارایی های ایران در آمریکا در زمانی که وزیر امور خارجه‌ی کشورمان روبروی جان کری نشسته و آبمیوه می خورد نشان از بی تدبیری و انفعال وزارت خارجه دارد.

وی تصریح کرد: این عمل ایالات متحده با توجه به سخنان کری در نشست حامیان صهیونیست نشان دهنده‌ی لابی قوی صهیونیزم در آمریکا برعلیه ایران دارد.
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند گفت: متاسفانه در چنین شرایطی آقای روحانی صحبت از گشایش های جدید برجام میکند.

رحمانی متذکرشد: آقای رئیس جمهور باید سیاه بازی را کنار بگذارند و نتایج این خسارت محض(برجام) را قبول کنند.
وی افزود: تا دیروز آقای سیف می‌گفتند برجام برای ایران هیچ نداشته و امروز می‌بینیم هیچ چیزی که نگرفتیم بماند و پولهایمان راهم داده ایم.

مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند خاطرنشان کرد: دیگر همه ی مردم با غارت دارایی های ملی توسط آمریکا آفتاب تابان برجام را لمس کردند.

رحمانی با اشاره به اینکه آمریکا از طرفی در خوش بینانه ترین حالت ۳ میلیارد دلار از داریهایمان را آزاد می‌کند و از طرف دیگر هرروز با یک بهانه ای از آنها برداشت می‌کند، تصریح کرد: تا کی باید ملت ایران چوب سیاسی بازیهای آقایان را بخورد؟
وی یادآورشد: وزارت امور خارجه ی جمهوری اسلامی، تفکر انقلابی لازم دارد تا بتواند جلوی زیاده خواهی های طرف غربی را بگیرد.
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند بیان کرد: متاسفانه با این خیانتی که آمریکایی ها باهدف بی اثر کردن برجام به روح حاکم بر برجام کردند انتظار می‌رفت که آقای ظریف به نشانه‌ی اعتراض جلسه‌ی با کری را لغو کند اما باز هم در انفعالی بی سابقه آقای ظریف با وزیر شیطان بزرگ جلسه تشکیل داد و فقط به محکوم نمودن اکتفا نمود.

رحمانی با تصریح اینکه غیرت ملی پس کجا رفت و آیا غیرت ملی که حرفش را میزنند همین است، گفت: عده ای با بز ک کردن برجام و رابطه با آمریکا سعی داشتند از این فرصت برای دور دوم انتخابات مجلس استفاده کنند که به حمدلله عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.
انتهای پیام/ ۵