رئیس بیمارستان ولی عصر (عج) بیرجند مطرح کرد

آمادگی ارائه خدمت تا ۲۰۰ تخت به بیماران کرونایی

محمودی‌راد گفت: از نظر تخت‌های معمولی برای بیماران کرونایی فعلا تا 140 تخت آمادگی ارائه خدمات را به صورت مستقیم و 60 تخت به صورت غیر مستقیم در بیمارستان ولی عصر (عج) بیرجند داریم.

علیرضا محمودی‌راد رئیس بیمارستان ولی عصر (عج) بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در مورد آخرین وضعیت بیمارستان حضرت ولی عصر (عج)،اظهار کرد: در راستای ارائه خدمات بهتر و کیفیت بالاتر به بیماران کرونایی هم استانی در بیمارستان حضرت ولی‌عصر (عج) به عنوان مرکز بیماران کرونایی استان با توجه به افزایش بیمارن بستری در بخش معمولی کرونا و افزایش بیماران بستری در بخش ویژه کرونا ( به نسبت فروردین و اردیبهشت ) را شاهد بودیم اقداماتی صورت گرفته است.
وی افزود: به نسبت فروردین و اردیبهشت تعداد بیماران بستری کرونایی از دو برابر رد شد و بیماران بستری بخش ویژه کرونا و بیماران بدحالی که به سمت بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شدند به بیش از ۵ برابر رسید به گونه‌ای که آی‌سی‌یو بیمارستان ولی عصر (عج) که برای کرونا پیش‌بینی شده بود پر شد.
رئیس بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) بیان کرد: در راستای افزایش نیاز در بیمارستان فضایی را با ۱۰ تخت آماده سازی کردیم و به زودی این بخش تجهیز خواهد شد که بیماران نیازمند به خدمات ویژه به غیر از کرونا را به طبقه بالا (آی‌سی‌یو جدید) منتقل خواهیم کرد و آی‌سی‌یو ۱۳ تخته طبقه پایین که در زُن کرونا قرار دارد را در اختیار بیماران کرونایی قرار خواهیم داد.
آمادگی ارائه خدمت تا ۲۰۰ تخت به بیماران کرونایی
محمودی راد عنوان کرد: از نظر تخت‌های معمولی برای بیماران کرونایی فعلا تا ۱۴۰ تخت آمادگی ارائه خدمات را به صورت مستقیم و ۶۰ تخت به صورت غیر مستقیم در بیمارستان ولی عصر (عج) بیرجند داریم.
وی اظهار کرد: امیدوارم با رعایت مسائل حفاظت فردی و استفاده از ماسک، وسایل شوینده و محلول‌های الکلی بالای ۷۰ درصد جهت استریل کردن دست‌ها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از حضور در اجتماعات و تجمعات زیاد از شیوع و انتقال بیش از حد بیماری کرونا جلوگیری کنیم و جان همشهریان و هم استانی‌ها را به خطر نیندازیم.
انتهای پیام/۱۲۷