استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد؛

آمادگی خراسان جنوبی برای میزبانی از مسافران نوروزی

استاندار خراسان جنوبی از آمادگی کامل استان برای میزبانی از مسافران نوروزی خبرداد و گفت: تلاش می‌کنیم زمینه ماندگاری مسافران افزایش یابد.

به گزارش خاورستان، جواد قناعت در حاشیه بازدید از راهدارخانه شهید برازنده مقدم در گردنه ثمن شاهی بیرجند، اظهارکرد: امروز فرصتی شد که از پایانه مسافر بری بیرجند و شرکت های فعال در این پایانه بازدید داشته باشیم و پای درد کارگران این شرکت‌ها بنشینیم.

استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: مقرر شد در اولین فرصت بعد تعطیلات عید جلسه‌ای را برای حل مشکلات پایانه و همچنین کارگران شرکت‌های مستقر در پایانه برگزار شود تا بتوانیم بخشی از مشکلات را حل کنیم.

وی گفت: همچنین امروز از راهدارخانه شهید برازنده واقع در گردنه ثمن شاهی بیرجند نیز بازدید شد.

قناعت با اشاره به آمادگی لازم مجموعه اداره کل حمل و نقل استان در سطح جاده‌های برای ارائه خدمات نوروزی بیان داشت: آمادگی کامل در استان در ستاد تسهیلات و کمیته های ۱۱‌گانه آن وجود دارد که ان شاالله بتوانیم میزبان خوبی برای مسافران استان باشیم و ماندگاری مسافران در استان افزایش یابد.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به ایجاد فضای همدلی در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی عنوان کرد: امیدواریم با برنامه ریزی انجام شده و رعایت قوانین و مقررات از سوی رانندگان مانند سال گذشته شاهد کاهش تصادفات باشیم.

وی در پایان از مدیران در خط مقدم ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان هم تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/۱۰