فرمانده پایگاه هوایی شهید حسینی بیرجند مطرح کرد

آمادگی کامل پایگاه شکاری شهید حسینی بیرجند در تأمین امنیت

امیر بهرام‌نژاد با بیان این‌که پایگاه شکاری شهید حسینی بیرجند اولین پایگاه نیروی هوایی است که بعد از انقلاب در این منطقه ساخته شده است گفت: تأمین امنیت، اصلی‌ترین هدف ایجاد پایگاه هوایی شهید حسینی در بیرجند است.

به گزارش خاورستان، امیر سرتیپ‌دوم خلبان ستاد محمدرضا بهرام‌نژاد فرمانده پایگاه هوایی شکاری شهید حسینی بیرجند با اشاره به این‌که این پایگاه در سال ۱۳۹۸ به شهرستان بیرجند منتقل شده است، گفت: پایگاه شکاری شهید حسینی بیرجند نخستین پایگاهی است که بعد از انقلاب در بیرجند ساخته می‌شود.
وی افزود: تامین امنیت، اصلی‌ترین هدف ایجاد پایگاه هوایی شهید حسینی در بیرجند است و پایگاه از این توانمندی برخوردار است که سربازان و رزمندگان این منطقه در کسری از ثانیه در بعد فضا و بعد سوم در هرجایی از این استان و استان‌های همجوار حضور پیدا کرده و نقش خود را ایفا کنند.
معقول نماینده معاونت مهندسی نهاجا در خراسان جنوبی نیز گفت: زیرساخت‌های پروازی که ما در بحث نت باریر و هوک باریر، رمپ، آشیانه و شیلتر‌ها مد نظر داشتیم، ظرف کمتر از پنج ماه انجام شده است.
سرهنگ عبدالهی معاون آماد و پشتیبانی پایگاه شهید حسینی بیرجند نیز گفت: با توجه به استقرار تجهیزات، امکانات و زیرساخت‌های ایجاد شده، ما در آمادگی صد در صد قرار گرفته‌ایم.
انتهای پیام/۴
باشگاه خبرنگاران جوان