مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان‌جنوبی خبر داد؛

آمادگی ۴۲ اکیپ اجرایی جهت حفظ پایداری شبکه برق در روز انتخابات/ تجهیز سه شهرستان باقیمانده استان به دیزل ژنراتور

دادگر از آمادگی42 اکیپ اجرایی و85 نفر از پرسنل شرکت در راستای حفظ پایداری شبکه توزیع برق برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات ریاست جمهوری و شوراها خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی دادگر مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران ضمن تاکید به مشارکت حداکثری در انتخابات اظهار کرد: شرکت در انتخابات به عنوان یک رویکرد سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در تمام مراحل زندگی تاثیرگذار است و از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون، نظام بر پایه رای مردم استوار بوده است.
وی ضمن تاکید بر وضعیت مطلوب شبکه ها در حال حاضر، افزود: به جهت افزایش امنیت و پایداری شبکه‌های برق در روز رای گیری و حتی روزهای قبل و بعد آن، اکیپ‌های عملیاتی این شرکت در حالت آماده باش هستند.
تجهیز ۳ شهرستان فاقد مولد اضطراری استان به دیزل ژنراتور
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی از تجهیز سه شهرستان باقیمانده استان به دستگاه دیزل ژنراتور خبر داد و گفت: به جهت حفظ پایداری شبکه شهرستانهای سرایان و زیرکوه و خوسف به دیزل ژنراتور با قدرت ۳۰ Kva مجهز شدند.
دادگر با اشاره به این‌که در حال حاضر کلیه شهرستانها به دیزل ژنراتور تجهیز هستند، عنوان کرد: با توجه به اهمیت صنعت برق در انتخابات به لحاظ الکترونیکی بودن فرایند رای گیری جهت هماهنگی و کنترل هر چه بهتر پایداری شبکه، جلسات کارگروهی مدیران ستادی و شهرستانی در شرکت برگزار شده و هماهنگی‌های لازم با استانداری و فرمانداری‌های شهرستان‌ها نیز صورت گرفته است.
وی اظهار کرد: در مجموع در استان تعداد ۴۲ گروه عملیاتی با تجهیزات مورد نیاز به همراه ۳۵ دستگاه خودرو سبک و سنگین و همچنین ۱۲ دستگاه مولد برق اضطراری به مدت ۴ روز ؛۲ روز قبل و یک روز بعد از روز انتخابات در حالت آماده باش کامل خواهند بود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی گفت: در راستای پشتیبانی کامل تامین برق در ایام قبل و بعد از انتخابات مرخصی همکاران در سطح استان لغو و کلیه عوامل و خودروهای عملیاتی و سنگین در حالت آماده باش هستند.
انتهای پیام/۱۲۷