خواننده حماسی، ارزشی و انقلابی خراسان جنوبی:

آمریکایی‌ها منتظر انتقام سخت در مورد تعرض به هواپیمای ایرانی باشند/ آمریکا توان مقابله با قدرت نظامی ایران را ندارد

مولوی‌حقیقی ضمن محکومیت جنایت و تعرض آمریکایی‌ها به هواپیمای مسافربری ایران، گفت: آمریکایی‌ها و دست‌نشانده‌های آن باید منتظر انتقام سخت در مورد تعرض به هواپیمای ایرانی باشند.

عبدالله مولوی‌حقیقی خواننده حماسی، ارزشی و انقلابی خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، پیرامون تعرض جنگنده‌های آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران، اظهار کرد: تعرض دو جنگنده آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران چیز تازه‌ای نیست چراکه آمریکا و تمام دست‌نشانده‌های آن در راهبردشان درصدد وارد کردن ضربه به ایران هستند.
وی افزود: وقتی یک کشور مانند آمریکا نتواند در حوزه دیپلماسی و قدرت نظامی وارد شود، سعی می‌کند برای مردم عادی رجز بخواند و به هر نحوی آنها را بترساند.
خواننده حماسی، ارزشی و انقلابی خراسان جنوبی با اشاره به این‌که کینه آمریکا و اسرائیل نسبت به ایران چیز جدیدی نیست، گفت: اگر یک گریزی به گذشته بزنیم می‌بینید در سال ۱۳۶۷ ناو آمریکا، هواپیمای مسافربری ایرباس ایران به مقصد دبی را مورد هدف قرار داد و ۲۹۰ نفر از مسافران هواپیما را به شهادت رساند و این یک نمونه از جنایت‌های آمریکا نسبت به مردم ایران است.
وی ضمن محکومیت جنایت و تعرض آمریکایی‌ها به هواپیمای مسافربری ایران، افزود: مسئولان در وزارت امور خارجه باید در مورد این مسئله موضع بگیرند تا به نتیجه قاطعی برسیم.
مولوی‌حقیقی با بیان این‌که آمریکا به این نتیجه رسیده است که نمی‌تواند با قدرت نظامی ایران رقابت کند، تصریح کرد: آمریکا همیشه دنبال ایجاد رعب و وحشت و قتل و غارت بوده است، در کشورهایی مانند عراق، سوریه و لیبی جنایت می‌کند و به دنبال این است که در میان کشورهای اسلامی اختلاف ایجاد کند.
وی با اشاره به این‌که در جنگ نظامی هر هایی یک هویی دارد، افزود: مقام معظم رهبری بعد از این‌که جنایتکاران آمریکایی حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساندند، فرمودند “آمریکایی‌ها انتقام سختی را دریافت خواهند کرد” و باید منتظر این انتقام سخت باشند.
خواننده حماسی، ارزشی و انقلابی خراسان جنوبی با اشاره به این‌که آمریکایی‌ها و دست‌نشانده‌های آن باید منتظر انتقام سخت در مورد تعرض به هواپیمای ایرانی باشند، گفت: پیروزی‌های جبهه مقاومت در عراق و سوریه با محوریت ایران باعث شده است که آمریکا دست به این تعرض بزند و وقتی دید توان مقابله نظامی ندارد به دنبال ایجاد رعب و وحشت برای مردم عادی شد.
مولوی‌حقیقی با اشاره به این‌که آمریکایی‌ها ادعای حقوق بشر می‌کنند اما حقوق بشر آنها از نوع آمریکایی است، تصریح کرد: وزارت امور خارجه ایران باید در مورد این قضیه موضع بگیرد و آمریکایی‌ها و مجامع باید در این زمینه پاسخگو باشند.
خواننده حماسی، ارزشی و انقلابی خراسان جنوبی تصریح کرد: ایران یکی از ابرقدرت‌های دنیا محسوب می‌شود و توانسته در سخت ترین شرایط به بالاترین قدرت در حوزه‌های نظامی، اقتصادی و فرهنگی دست پیدا کند.
انتهای پیام/۱۳۲/ ۱۴/ ۴