فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی:

آمریکا از صادر شدن انقلاب اسلامی ایران به سایر کشورها ترس دارد/ محرومیت زدایی، رسالت بزرگ قرارگاه پیشرفت و آبادنی

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی گفت: امروزه انقلاب ما به سراسر دنیا صادر شده است به خصوص آمریکا و آمریکا از این موضوع ترس و واهمه دارد.

به گزارشخبرنگار خاورستان، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام و فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی به همراه مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی و جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی و محمد فاطمی‌نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان درمیان عصر روز گذشته از پروژه‌های عمرانی قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان قهستان شهرستان درمیان بازدید کردند.
در جریان این بازدید فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی از نمایشگاه محصولات تولیدی خواهران روستای کوشکک و کارگاه صنایع دستی خواهران در شهر آسابان بازدید کرده و در ادامه مسیر به روستاهای آویشک و تخته جان در بخش قهستان شهرستان درمیان نیز رفتند؛ در روستای آویشک شهرستان درمیان شبکه آبرسانی به داخل منازل اهالی این روستا افتتاح شد.
سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی در جمع اهالی روستای آویشک اظهار کرد:۱۲ خرداد یادآور حمله ددمنشانه ناوگان آمریکای جنایتکار به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی در سال ۱۳۶۷ است و از ۶ تا ۱۲ تیر به نام هفته حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است.
وی افزود: مسئله حقوق بشر مسئله ای است که مستکبران از آن سوء استفاده کرده و برای اینکه دست خودشان باز شود قانونی به نام حقوق بشر وضع کرده اند که با توجه به این قانون مستضعفان روز به روز ضعیفتر و مستکبران روز به روز ظلم آنها نسبت به مظلومان بیشتر شده است.
فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی ادامه داد: درست مانند قضییه سوریه،یمن ،فلسطین و… که روز به روز زور مستکبران بیشتر شده ظلم آنها بر مظلومان افزایش پیدا کرده است و مظلومان مظلوم تر شده اند.
سردار قاسمی عنوان کرد: کشتار بیش از ۲ هزار کودک مظلوم یمن و به خاک و خون کشیده شده آنها و هزاران مشکل دیگری که امروز برای کشورها توسط مستکبران به وجود آمده است نشان از حقوق بشری دارد که آمریکا آن را وضع کرده است.
وی اظهار کرد: مسئله حقوق بشر امروز دست مایه ای برای مکیدن خون مردم بیگناه و مظلوم شده و مسئله حقوق بشر قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران نیز بوده است.
فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی گفت:کشور ایران نیز قربانی تروریسم است ,قربانی تروریسم دولت انگلیس ،فرانسه،اسرائل و تروریسم صهیونیست که بیشترین آسیبها ما نیزاز سوی همینها بوده است.
سردار قاسمی بییان کرد:متهم ردیف اول از نظر مستکبران ایران است و جرم ما هم دفاع از مظلوم و بیان حق است و به همین دلیل حربه نظامی، امنیتی و سیاسی ، تحریم و جنگ روانی و اقتصادی آماده است که ما را به زانو در آورد که انشالله به دعای شهدا و خانواده های آنها و عزم و اراده ملت ایران موفق نخواهد شد.
وی با اشاره به اقدامات قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در استان، تصریح کرد: جهاد سازندگی که امام خمینی (ره) آنرا به وجود آورد پس از پیروزی انقلاب برای رفع مشکلات و سازندگی در روستاها کار خود را آغاز کرده و حال با همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه که چندسال است به دستور مقام معظم رهبری تشکیل شده در رفع محرومیت و محرومیت زدایی در مناطق محروم و مرزی کار خود را ادامه می‌دهد.
فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی عنوان کرد: تا کنون قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در مناطقی از استان اقدامات انجام داده و در این زمینه همکاری خود مردم نیز بسیار مهم و تاثیر گذار بوده است.
سردار قاسمی همچنین در جمع مردم روستای تخته جان از بخش قهستان شهرستان درمیان، بیان کرد: رسالت بسیج و قرارگاه پیشرفت و آبادانی بسیج بر محرومیت زدایی است.
وی در این روستا نیز یادآور مسئله بسیار مهم حمله ددمنشانه ناوگان آمریکای جنایتکار به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی در سال ۱۳۶۷ نیز اشاره کرد، و گفت:آمریکا از ابتدا سر جنگ و ناسازگاری با ایران داشته و تحریم ها از گذشته بوده و همچنان ادامه دارد.
فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی اظهار کرد: آمریکا بیش از ۲۰ سال است که ایران را تحریم دارد و برای تولید انرژی هسته ای ایران که همه می‌دانند انرژی صلح آمیز است علیه این کشور قطعنامه صادر می‌کند اما اگر خودشان بخواهند کاری انجام دهند و انرژی هسته ای علیه ملتها استفاده کنند هیچ قطعنامه ای علیه آنان صادر نشده و کسی حق اعتراض ندارد.
سردار قاسمی خاطرنشان کرد:امروزه انقلاب ما به سراسر دنیا صادر شده است به خصوص آمریکا و آمریکا از این موضوع ترس و واهمه دارد.
وی گفت: یکی از اهداف قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عملی کردن خواسته مقام معظم رهبری که سالها است بر آن تاکید دارند و آن هم بحث اقتصاد مقاومتی است و برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی باید به معنای واقعی کار و تلاش صورت گیرد.
فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی با بیان اینکه یکی از اقدامات قرارگاه پیشرفت و آبادانی مستقر کردن روحانی به عنوان امام روستا در برخی از روستاهای مورد هدف دهستان‌ها است، عنوان کرد: در حال حاضر شرایط روستای تخته جان با توجه به فعالیت امام جماعت خوب است اما کافی نیست.
سردار قاسمی تصریح کرد:ما الان در جنگ فرهنگی، روانی و اقتصادی هستیم و بیشترین آسیبی که متوجه ما است از جنگ اقتصادی و تحریم است بر این اساس ما باید تلاش کنیم که به خودکفایی برسیم.
وی خاطرنشان کرد: بزرگترین وابستگی ما الان وابستگی فرهنگی است امروز بیشترین نقشه را دشمن برای ایران کشیده چرا که ایران متحد و منسجم موی دماغ آمریکا شده و آمریکا می‌خواهد امروز ملت ایران در زمینه فرهنگی و اقتصادی وابسته باشند.
فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی عنوان کرد: از نظر مقام معظم رهبری امروز بهترین راه رسیدن به اقتصاد مقاومتی راه اندازی صندوق های قرض الحسنه مشارکتی در روستا ها است که می‌تواند برای خودکفا شدن مردم بسیار موثر باشد.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۱/