طی بیانیه بسیج اساتید خراسان‌جنوبی:

آمریکا با ترورر سردار سلیمانی بزرگترین اشتباه راهبردی و محاسباتی خود را انجام داد

سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی طی بیانیه ای نوشت:بار دیگر آمریکا بزرگترین اشتباه راهبردی و محاسباتی خود را انجام داد.

به گزارش خاورستان، سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی در پی شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بیانیه‌ای صادر کرد. متن بیانیه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الَّذِينَ يُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِهِ صَفًّا كَأَنَّهُمْ بُنْيَانٌ مَرْصُوصٌ ( سوره صف/ آیه ۴)
شهادت پر افتخار سردار رشید اسلام، مجاهد فی سبیل الله سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، نائب بر حقشان مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) و ملت سرافراز ایران اسلامی به ویژه مردم بصیر، شهید پرور و انقلابی استان خراسان جنوبی تسلیت عرض می نماییم.
بدون تردید، شهادت اجر چهار دهه مجاهدت و فرماندهی این سردار سرافراز مکتب اسلام و حضرت امام (رحمه الله علیه) بود که در جریان حمله ددمنشانه آمریکایی-اسرائیلی به کاروان حشد الشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد، نصیب این بزرگ مرد تاریخ گردید.
چه خلعتی زیبنده تر از شهادت برای این سردار شهید والامقام است که به مصداق آیه « إِنَّ اللَّهَ اشْتَرَى مِنَ الْمُؤْمِنِينَ أَنْفُسَهُمْ وَأَمْوَالَهُمْ بِأَنَّ لَهُمُ الْجَنَّةَ يُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ فَيَقْتُلُونَ وَيُقْتَلُونَ » و بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) بارها جان خود را در معرض تهاجم دشمن قرار داد و در راه خدا، برای خدا و و مخلصاً لله مجاهدت نمود.
نقش بی بدیل ایشان در هشت سال دفاع مقدس به عنوان فرمانده‌ای مقتدر، حفاظت و حراست از مرزهای شرقی ایران اسلامی، فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تشکیل جبهه مقاومت در سرزمین های اسلامی عراق، سوریه، لبنان و فلسطین در مبارزه با گروه های تروریستی به ویژه گروه تروریستی-تکفیری داعش که دست نشانده آمریکای جنایتکار و متجاوز بودند، بر هیچ کس پوشیده نیست.
بدیهی است شهادت این اسطوره مقاومت و ایثار هیچ گونه تزلزلی در اراده و عزم راسخ جبهه جهاد و ایستادگی ایجاد نخواهد کرد و مجاهدان این جبهه با انگیزه‌ای مضاعف در تداوم این راه ، با اقتدار هر چه تمام تر به پیش خواهند رفت.
بار دیگر آمریکا بزرگترین اشتباه راهبردی و محاسباتی خود را انجام داد، و برگ ننگین دیگری بر کارنامه سیاه و خباثت آلودش افزود و طبیعی است که باید تاوان تبعات این ماجراجویی جناتکارانه خود را بپردازد.
ما دانشگاهیان استان خراسان جنوبی انزجار و تنفر خود را از این تلاش مذبوحانه و حرکت سبعانه آمریکا و هم پیمانان پلیدش که با ترور ناجوانمردانه سردار عزیزمان و جمعی از نیروهای جبهه مقاومت در کشور عراق، جنایت نابخشودنی و آشکاری را مرتکب شدند،اعلام می‌داریم و انتظار داریم مسئولین کشور از موضع اقتدار و عزت با این جرثومه فساد و به تعبیر امام راحل (رحمته الله علیه) شیطان اکبر، برخورد نموده و با انتقام سخت از مرتکبین این جنایت، موجبات تسکین دل های مالامال از تأثر و تألم مردم غیور و انقلابی ایران را فراهم آورند و در مسیر مقاومت و پایداری که آن شهید بزرگوار از طلایه داران و پیشگامان آن بود، گام بردارند.
و السلام و علیکم و رحمت الله و برکاته
سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی
انتهای پیام/۱۲۷