امام جمعه طبس:

آمریکا ذاتا یک رژیم جنایتکار بوده به همین دلیل خودش را کدخدا می داند/ جوانان باید بیشتر حواس خود را جمع کنند

امام جمعه طبس: آمریکا ذاتا یک رژیم جنایتکار بوده و بر اساس این مشکل ذاتی که دارد خودش را کدخدای منطقه می داند و به خودش اجازه داده که در هر منطقه و به هر شکل ممکن دخالت نموده و آن حرکت را متوقف کند.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم امام جمعه طبس در بدو ورود خود به مسجد شکر در صحرای طبس در گفتگو با خبرنگار خاورستان ضمن تبریک سالروز شکست تجاوز نظامی آمریکا در صحرای طبس در سال ۵۹ اظهار کرد: این شکست حمله نظامی آمریکا پیام های زیادی می تواند داشته باشد.

وی افزود: آمریکا ذاتا یک رژیم جنایتکار بوده و بر اساس این مشکل ذاتی که دارد خودش را کدخدای منطقه می داند و به خودش اجازه داده که در هر منطقه و به هر شکل ممکن دخالت نموده و آن حرکت را متوقف کند.
امام جمعه طبس تصریح کرد: آنچه مسلم است آن است که انقلاب اسلامی مخالف سوءاستفاده های کشور آمریکا به ایران بوده است.
حجت الاسلام مهاجریان مقدم ادامه داد: یکی از پیام های دیگر شکست آمریکا آن است که اگر ملتی برای خدا و احیای احکام الهی قیام و ایستادگی نماید خداوند در هر مرحله ای که خطر متوجه آن ملت شود کمک می کند.

وی عنوان کرد: امام راحل نیز در خصوص جریان ۵ اردیبهشت ماه فرموده اند: شن ها مأمور خدا بوده اند.
امام جمعه طبس در پایان متذکر شد: آنچه که باید بیش از پیش به آن پایبند باشیم آن است که مردم و حکومت های دنیا و به خصوص شیعیان جهان به هیچ عنوان به آمریکا اعتماد نکنند.
انتهای پیام/