روز جهانی قدس در خراسان جنوبی 4

آمریکا و صهیونیست بدانند سرزمین فلسطین برای آنها امن نیست/ حرکت غلط و از روی نفهمی آمریکا، سقوطش را نزدیک تر کرد

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:آمریکا با جابجایی سفارت خود به بیت المقدس فقط سقوط خود را نزدیک تر کرده است؛به خاطر اینکه رسوایی زیادی را برای آمریکا به بار آورد است.

سردار سرتیپ بسیجی محمد رضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در بیرجند در گفتگو با خبرنگار خاورستان،اظهار کرد:راهپیمایی برای حمایت از قدس هر ساله ادامه دارد و انشاءالله به زودی مردم ما روز قدس را در خود بیت المقدس جشن خواهند گرفت و به زودی راهپیمایی بزرگ علیه استکبار را آنجا جشن خواهیم می‌گیریم.
وی افزود: شرایط و وضعیت هایی که امروز در جهان اسلام به وجود آمده است بیانگر بیداری فوق العاده امت اسلام است، امروز شما شاهد هستید که در عراق، فلسطین،لبنان و غزه چه اتفاقی خواهد افتاد و چه حماسه ای برپا خواهد شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: امروزصهیونیست ها محاصره هستند و توصیه می‌کنیم به آنها برای آنکه طعم مرگ را نچشند زودتر چمدانها خود را بسته و به کشورهای خود برگردند.
سردار نقدی عنوان کرد:زمین فلسطین برای آنها امن نخواهد بود و قطعا آنها از روی زمین محو خواهند شد و به زودی روی نقشه جفرافیایی دنیا موجود پلیدی مثل اسرائیل وجود نخواهد داشت.
وی با اشاره به انتقال سفارت خانه آمریکا به بت المقدس تصریح کرد:آمریکا با جابجایی سفارت خود به بیت المقدس فقط سقوط خود را نزدیک تر کرده است؛به خاطر اینکه رسوایی زیادی را برای آمریکا به بار آورد است.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا پرده ریا و تزویری که داشت و سعی میکرد ضمن اینکه طرفدار صهیونیست است خود را میانجی نشان دهد اما با این کار این قضیه را برای همیشه تمام کرد و برای ملت فسطین کاملا روشن شد که آمریکا دشمن تمام عیار آنها است.
سردار نقدی تاکید کرد: این حرکت غلط آمریکا که از روی نفهمی و دستپاچگی بود کار سقوط آمریکا را نزدیک تر کرد.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۶/ ۴