سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی خبر داد

اتصال بیش از ۴۰۰ مدرسه روستایی به اینترنت مخابرات

آذری‌نصرآباد گفت: تاکنون 517 مدرسه شهری و 422 مدرسه روستایی استان از بستر ADSL به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت مخابرات متصل شده‌اند.

حسن آذری‌نصرآباد سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، گفت: تاکنون ۵۱۷ مدرسه شهری و ۴۲۲ مدرسه روستایی استان از بستر ADSL به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت مخابرات متصل شده‌اند.
وی افزود: به مدارس روستایی که فاقد مودم ADSL است، مودم به صورت رایگان توسط مخابرات منطقه تحویل می‌شود.
سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی در زمینه اینترنت همراه اول نیز بیان کرد: شرکت ارتباطات سیار برای خدمات‌رسانی به دانش آموزان و استفاده آن‌ها از بسته‌های مجازی امن طرح سیم‌کارت انارستان را ارائه می‌کند که جهت برگزاری کلاس‌های مجازی و آنلاین مدارس مقرون به صرفه است و بسته‌ها با قیمت ۲۵ درصد ارزان‌تر از سایر اپراتورها قابل ارائه است.
آذری‌نصرآباد تصریح کرد: برای فعال‌سازی این سیم‌کارت‌ کافی است یکی از والدین با در دست داشتن سیم‌کارت یا کد فعال‌سازی سیم‌کارت، تصویر کارت ملی پدر یا مادر و تصویر شناسنامه نوجوان به یکی از فروشگاهای برند مخابرات یا دفاتر پیشخوان مراجعه کند.
وی اظهار کرد: این سیم‌کارت داری بسته خوش‌آمد رایگان با حجم ۳ گیگابایت اینترنت پرسرعت نسل ۴/۵ همراه با ۱۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه و ۱۰۰ پیامک رایگان است.
سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی ادامه داد: هنگام فعال‌سازی سیم‌کارت به صورت خودکار این بسته فعال خواهد شد و نیازی نیست مشترک اقدام خاصی انجام دهد.
آذری‌نصرآباد بیان کرد: علاوه بر بسته‌های مجازی امن سیم‌کارت انارستان یک بسته ۲۴ گیگابایت ۶ ماهه نیز برای استفاده دانش آموزان استان در نظر گرفته است و برای تسهیل استفاده از این بستر امن هر ماه به مدت یک هفته ۴ گیگابایت اینترنت به صورت کاملا خودکار فعال خواهد شد.
وی در پایان گفت: بسته‌های مکالمه‌ای سیم‌کارت انارستان شامل ۳۷ درصد تخفیف است.
انتهای پیام/۱۳۳/ ۱۴/ ۴